12.06.2022, 20:56Lektura na 1 minutę
Wideo

Nivalis: Cyberpunkowy symulator życia na zwiastunie

Gotowi na przeprowadzkę do cyberpunkowej metropolii? Zapraszam do Nivalis!


Samuel Goldman

Jestem ogromnym fanem Cloudpunk – niezależnej perełki od studia Ion Lands. Na Nivalis, które zabiera nas do tego samego świata czekam już od pierwszej zapowiedzi. Gra pozwoli nam zwiedzić tytułowe, cyberpunkowe miasto, w którym będziemy... żyć. Nivalis to symulator życia w ogromnej metropolii, przemierzanej przez tysiące latających samochodów i błyszczącej milionem neonów. Gra zachowała unikatowy styl Cloudpunk, ale sporo się tutaj zmieniło. Moim zdaniem na lepsze, ale zobaczcie sami:

Jeśli graliście w poprzednią produkcję studia, mniej więcej wiecie, czego się spodziewać. Tym razem nie będziemy jednak ograniczeni do bycia taksówkarzem – zamiast tego zaczniemy od inwestycji w niewielki stragan z jedzeniem, a następnie będziemy piąć się coraz wyżej, ostatecznie kończąc jako właściciel chętnie uczęszczanego baru lub klubu nocnego. A jeśli akurat będziecie chcieli zrobić sobie przerwę od pracy, nic nie stoi na przeszkodzie, by kupić i wyposażyć jakiś stylowy apartament, wybrać się na ryby lub pogadać z ludźmi, którzy mogą opowiedzieć różne, ciekawe historie.

Nivalis nie ma niestety konkretnej daty premiery, ale ja już jestem spakowany i gotowy do drogi.

Redaktor
Samuel Goldman

Człowiek (?) o co najmniej dwóch twarzach, PC Master Race z lenistwa, bo ciągle kiepsko idzie mi granie na padzie. Moja supermoc to nieprzyzwoicie duża wiedza na temat pewnej serii gier z akronimem w tytule, a supersłabość to liczne próby przejścia soulsów na klawiaturze. I koty. I dobre jedzenie. I dużo nieskończonych gier z wczesnego dostępu. I stare erpegi. I kawa. I...

Profil
Wpisów284

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze