23.05.2024, 16:15Lektura na 1 minutę

No Rest for the Wicked dostało ogromną aktualizację

Tryb wydajności, resetowanie rozwoju postaci i poprawa optymalizacji to tylko kilka usprawnień, jakie zawitały do No Rest for the Wicked z okazji premiery nowej aktualizacji. Zmian jest jeszcze więcej.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

No Rest for the Wicked cieszy się pozytywnym odbiorem graczy, a odpowiadające za produkcję Moon Studios opublikowało dzisiaj dużą aktualizację, która dodaje do gry kilka znaczących usprawnień.

Update stawia czoło kilku problemom, które w przeszłości doskwierały grającym w No Rest for the Wicked – twórcy dodali tryb wydajności i możliwość resetowania rozwoju postaci. Tytuł doczekał się także kilku zmian związanych z ograniczeniami dotyczącymi elementów ekwipunku – od teraz każda postać może korzystać z dowolnego typu oręża. Łatka skupia się również na kilku mniejszych usprawnieniach tj. dodaniu porównywarki przedmiotów, umożliwieniu obłożenia przycisków na kontrolerach oraz na poprawie optymalizacji gry m.in. dzięki zaktualizowaniu Nvidia DLSS-a i AMD FSR-a. Szczegółowe informacje na temat łatki możecie znaleźć TUTAJ.

Obecnie granie w ramach early accessu No Rest for the Wicked jest możliwe jedynie na pecetach – warto pamiętać, że pełna wersja produkcji zadebiutuje również na PlayStation 5 i Xboksach Series X/S. Koniecznie zapoznajcie się z wrażeniami z gry we wczesnym dostępie, którymi podzielił się Gailantar.


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów406

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze