Nowy projekt Insomniac Games to Resistance 3? Przekonamy się na targach gamescom
W rozesłanym do subskrybentów newsletterze Insomniac Games wyjawiło, że nowa gra zostanie zaprezentowana gdzieś pomiędzy czasem obecnym, a targami Penny Arcade Expo. Produkcja ma być „projektem na PlayStation 3”.
„Jesteśmy szczęśliwi, że ogłosimy naszą najnowszą grę, gdzieś pomiędzy czasem obecnym, a imprezą Penny Arcade Expo. Jesteśmy naprawdę podekscytowani, że wreszcie ujawnimy ten projekt i nie możemy się doczekać, by móc podzielić się z wami pierwszymi informacjami” – piszą przedstawiciele studia. „Chcecie być pierwszymi, którzy zobaczą naszą nową grę w akcji? Przyniesiemy ją ze sobą na bardzo specjalny panel w trakcie Penny Arcade Expo 4 września. Adam Sessler z G4TV będzie moderatorem panelu, w którym weźmie udział kluczowa i utalentowana osoba z Insomniac Games. Będziemy rozmawiać o naszym nadchodzącym projekcie na PlayStation 3” – czytamy dalej.
Jedyną okazją do ujawnienia nowej gry przed Penny Arcade Expo będą targi gamescom, które odbędą się w niemieckiej Kolonii w dniach 18-22 sierpnia. Natomiast jedynym „projektem na PlayStation 3”, jaki przychodzi nam do głowy może być Resistance 3, o którym przecież plotkowano już wielokrotnie.
§
Czytaj dalej
-
Silent Hill f dostał nowy tryb. Ucieszy tych, którym nie podobała się...
-
Red Dead Redemption na Xboksie, Switchu 2 i za darmo dla abonentów...
-
Phil Spencer gratuluje Steamowi. „Przyszłość oparta na wyborze to fundamentalna wartość...
-
Ubisoft zostanie sprzedany? Firma wstrzymuje obrót akcjami oraz publikację wyników...
8 odpowiedzi do “Nowy projekt Insomniac Games to Resistance 3? Przekonamy się na targach gamescom”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Zgodnie z obietnicą Insomniac Games w piątkowym newsletterze firma podała wskazówki dotyczące tego, kiedy ujawniony zostanie jej nowy projekt. Wynika z nich, że nową grę studia poznamy w trakcie targów gamescom, a omawianą produkcją będzie Resistance 3!
na PS3 może się pojawić jeszcze nowy Ratchet and Clank choć Resistance 3 jest bardziej prawdopodobny.
czy Insomniac to nie czasem twórcy Spyro ? 🙂
tak grzybbie a naughty dog to tworcy crasha bandicota ciekawe co robia tworcy crocka 🙂
myślę, że kolejny Croc zrobił by niezłą furorę (np. na CryEngine 3 :O!).
Kolejny mocny ex PS3. Niech bedzie jeszcze w 3D…
Ja chce Resistance 3!
@kwcdaforum|Twórcy Croca – Argonaut Games – zbankrutowali. Ich ostatnią grą było, zdaje się, I-ninja.