2
17.04.2020, 09:17Lektura na 1 minutę

Observer System Redux na konsole nowej generacji z pierwszym zwiastunem [WIDEO]

Spodziewajcie się nowych wątków fabularnych, poprawionej grafiki i rozszerzonego gameplayu.


Witold Tłuchowski

Bloober Team dzięki swoim horror wskoczył do branżowej pierwszej ligi (zakładając oczywiście, że wyżej jest jeszcze ekstraklasa) – studio, które przez połowę dekady nie mogło pochwalić się ani jednym tytułem wartym zapamiętania (może oprócz Music Master: Chopin?), za sprawą Layers of Fear znalazło wreszcie swoją niszę. I od razu zaczęło się w niej rozpychać – Observer, drugi LoF czy Blair Witch nie były może hitami, ale wśród fanów gatunku cieszył się sporym zainteresowaniem.

Firma ma zresztą ambitne plany – dopiero co chwaliła się przecież kontraktem na grę AAA wykorzystującą znaną markę „globalnego wydawcy” za kilkadziesiąt milionów złotych. Oprócz niej w produkcji znajdują się jednak inne tytuły – w tym także zapowiedziany dopiero co Observer System Redux. Studio opublikowało właśnie jego pierwszy zwiastun:

Observer System Redux ukaże się więc na konsolach nowej generacji w okresie świątecznym 2020. Tytuł zaoferuje „rozszerzony gameplay”, „next-genową grafikę” i „nową zawartość fabularną”.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących12

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane