24
29.11.2018, 09:19Lektura na 2 minuty

Obsidian Entertainment zapowie na The Game Awards nową grę

Wygląda na to, że wreszcie zobaczymy, nad czym pracują współtwórcy dwóch pierwszych Falloutów.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Od kilkunastu godzin każdego odwiedzającego oficjalną stronę studia Obsidian Entertainment wita licznik, każący czekać na specjalną wiadomość od fikcyjnej firmy Auntie Cleo’s lub, zależnie od wylosowanej grafiki, Spacer’s Choice. Ogłoszenie ma mieć miejsce 6 grudnia, podczas rozdania The Game Awards.


Warto wspomnieć, że już w zeszłym roku pojawiła się informacja, że współtwórcy dwóch pierwszych Falloutów  – Tim Cain (reżyser/producent/programista) oraz Leonard Boyarsky (dyrektor artystyczny) – znowu połączyli siły, by stworzyć w Obsidianie zupełnie nowe RPG. Uwagę przykuwa intrygująca stylistyka grafik udostępnionych na stronie studia, przywodząca na myśl misz-masz BioShocka ze stylizowanymi na ubiegły wiek obrazkami charakterystycznymi właśnie dla Fallouta. O ile grafika z kremami do twarzy fikcyjnej Cioci może jeszcze nie budzić aż takiego entuzjazmu, to jaką rolę w tym wszystkim pełni obecny w drugiej wersji ogłoszenia kosmos?

special-message2_c0jux.PNG
ac-skin-cream_c0jux.jpg
sc-weapon_c0jux.jpg
SPECIAL-MESSAGE1_c0jux.PNG
Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów547

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane