Ogłoszenie: Tryb multi w Shaun White Snowboarding
Ponieważ pojawiły się sprzeczne informacje na temat możliwości zabawy w sieci w grze Shaun White Snowboarding zamieszczonej na płycie dodawanej do aktualnego numeru CD-Action, stosowne ogłoszenie.
Aby grać w tryb multi gry Shaun White Snowboarding po sieci należy przejść na stronę www.cdaction.pl/seriale, pobrać tam numer seryjny, a następnie założyć własny serwer, do którego namiary należy podać znajomym. A potem już tylko… my życzymy dobrej zabawy, a wy gracie. Bez żadnych kodów można grać w multi po sieci lokalnej.
P.S. Gdzie wpisać ten klucz?
Gdy uruchomimy grę pojawia się plansza z menu. Wybieramy tam „Ustawienia”. Gdy otworzy się odpowiednie okno, zmieniamy zakładkę na CD-Key (w lewym górnym rogu menu).
Wpisujemy otrzymany klucz i klikamy OK po prawej stronie.
Teraz po uruchomieniu gry można już założyć serwer gry i zaprosić na niego znajomych do wspólnego grania.
Czytaj dalej
-
Rekordowe zainteresowanie Predator Games – tysiące uczniów i szkół gotowych...
-
Autorzy Vampire Survivors współtworzą grę w uniwersum Warhammera. Zobacz pierwszy...
-
Turowy system walki do Pillars of Eternity jest już tuż...
-
Spektakularna porażka Concorda stała się przedmiotem debat w brytyjskim parlamencie....
56 odpowiedzi do “Ogłoszenie: Tryb multi w Shaun White Snowboarding”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Ponieważ pojawiły się sprzeczne informacje na temat możliwości zabawy w sieci w grze Shaun White Snowboarding zamieszczonej na płycie dodawanej do aktualnego numeru CD-Action, stosowne ogłoszenie.
No i się wyjaśniło.
Prawda? I po co panikowac, gdy wystarczy zapytac.
Smuuuggler….;|Będę Cie po nocach nawiedzać…
Mój wujek ma na imię Zenek. Te, Zenek1165, jesteś koło 60-tki? 😛
Dobrze wiedzieć. Fajnie, że wyjaśniliście sytuację 😉
dobra to robimy na cdaction nową zakładkę w forum gdzie się ustalamy na rozgrywki 😀
a można dołączać to tworzonych przez innych gier ? czy tylko znajomych ? czy może trzeba zbierać ekipy na tego multika ? 😀
Dzięki wielkie 🙂
@TreKronor – Niepokoi mnie Twój avatar… Na źrenicę mi to nie wygląda… Myślę, że powinni się tym zainteresować moderatorzy – lepiej znajdź dobre wytłumaczenie…
No i ładnie. Lubie takie podejście do klienta. Szczególnie znerwicowanego. Gra jak działać tak nie działa ale zrzucę na dysk i zainstaluje,powinno być ok! Na stok panowie i panie!
ocb?
Mi również nie działa, gdy próbuje ją włączyć pokazuje się czarne tło, a po chwili wywala błąd, że wystąpił problem i system windows zamyka program. btw. mam windows 7 64 bit, ma to jakiś wpływ?
HURA. A w gazecie pisali ze w tej wersji nie działa multi! 🙂
@Matix007 ponoć gra działa tylko na xp i viście
Heh nawet nie wiecie jak się piraci cieszą z key zamieszczonych na stronce xD Pamiętam jak na necie wszędzie pisało o waszej stronce i o keyach z tribes. Może załóżcie jakieś blokady na te Keye. Myślę o takim czymś żeby można było je wziąć tylko po podaniu numeru seryjnego płyty (chyba dobrze mówię, chodzi mi o te cyferki pod spodem płyty koło tego otworu typu 2100002335563 L-1)
Naprawdę? Jeżeli dają już na płytkę to powinno obsługiwać chyba Win 7 :/
@Matix007 i Niewierzyc: wszystkie gry działają na 7 (zresztą mało która wydana w poprzedniej dekadzie gra nie działa na 7). Problemem może co najwyżej być 64 bitowy system, ponieważ to potrafi napsuć krwi. Ale sądzę, że jak się wpisze w wujka google odpowiednie zapytanie nie powinno być problemu
O już z pół godziny spędziłem na szukaniu w googlach… Dlatego napisałem i tutaj, może ktoś rozwiązał ten problem i by się ze mną podzielił 🙂
Kuna nie denerwuj się. Problemy z tą grą nie wynikają z systemu Windows 7. System ten obsługuje starsze gry wszystkie problemy z czarnymi ekranami itp. najczęściej są problemami związanymi ze sterownikami, bibliotekami directx i tym podobnymi. Chyba że mamy do czynienia z wersjami 64 bit (o czym wspomniał skoczny) ponieważ nawet na wersji xp 64 bit są problemy. Po prostu taka natura systemów 64 bit’owych.
@Matrix007: a próbowałeś http:www.forumpc.pl/index.php?showtopic=77526
Ahaś, czyli w tej grze nie ma multi w którym mógłbym od razu dołączyć do jakiegoś serwera i grać? Tylko muszę rozsyłać link po znajomych…
Matix007 według microsoftu ta gra nie działa na 7 ani 32 bit ani 64 bit a niektórym na 32 bit odpala… Sam nie wiem co myśleć. Macie link do strony microsoftu z kompatybilnością tej gryhttp:www.microsoft.com/Windows/compatibility/windows-7/en-us/Details.aspx?type=Software&p=Shaun%20White%20Snowboarding&v=Ubisoft&uid=&l=en&pf=0π=0&c=PC%20Gaming&sc=Sports&os=64-bit
@Matrix007 Też mam windows 7 64 i ten sam błąd.Też szukałem rozwiązania lecz nigdzie nie pisze co zrobić, a nawet jak coś pisze to i tak mi to nie działa;/.
Tym gościom pojawia się logo Ubisoftu chociaż.. Mi nic się nie pojawia, ale właśnie znalazłem coś co może być interesujące. http:www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=213454|Gościu tu pisze, że na i7 są problemy z grą i trzeba coś wyłączyć(ja mam intel core i7 860). Ciężko się wyłącza to hypercośtam? 😛
@Krzychu2400: na stronie Microsoftu zapewne jest tak przez fakt, że jak gra wychodziła nie było jeszcze 7. Jak jest na 64 nie wiem, ale tam rzeczywiście może istnieć problem.|Zanim zaczną się lamenty z góry uprzedzam – posiadacze 32 nie mają powodów do obaw, ponieważ gra działa bez najmniejszego kłopotu.|A posiadacze 64… No cóż… Muszą się przyzwyczaić, że czasem może coś nie zadziałać, ale polecam jeszcze poszukać jakiegoś rozwiązania
A ja mam dwa pytania odnośnie SWS, a nie chcę zakśmiecać forum niepotrzebnym tematem. Wie ktoś jak zmienić rozdzielczość? Ja mogę ustawić maksymalnie w 1280×720, podczas gdy monitor obsługuje 1600×900. Po drugie: mam pada od Manty i chciałbym go porządnie zintegrować z grą. Znalazłem program noszący nazwę DeviceMapper, próbowałem wszystko przypisać, ale np. prawa gałka analogowa oraz krzyżak wogóle nie są w DM wykrywane… Strasznie trudna obsługa tej gry.
Pobiegałem po googlach i mam oto dwie metody,lecz nie wiem czy działają ponieważ sam nie posiadam teraz tej gry, ani windows 7 ale spróbować nie zaszkodzi:|Metoda pierwsza: Zainstaluj grę, a potem patcha| http:fun.idg.pl/ftp/gry_9142/Shaun.White.Snowboarding.Patch.v101.html |Potem odpal grę nie ze skrótu lecz wejdź do folderu gdzie zainstalowałeś grę i uruchom|ShaunWhiteSnowboardingGame.exe gra powinna wystartować bez problemuMetoda druga: wejdź do panelu sterowanianvidia (prawoklik i masz tam) zarządza
zarządzaanie ustawieniami 3d ustawienia programu wybireacie u góry shaun white snowbording i w synchronizacji pionowej wybieracie wymuś wyłączenie metody powinny pomóc 🙂
@Matrix007 Co za zbieg okoliczności też mam Intel i7 860;p ide szukać może coś znajde to napisze tutaj.
@Matix007: z tego co kojarzę to powinna być opcja w biosie. Przestawić, zapisać i nie było tematu. Nie zapomnij tylko ponownie włączyć jak skończysz grać. Albo nie zadziała
Neithan138 – Użyj aplikacji „Xinput – Emulator X360.
Patch nic nie daje, nie mam nVidii tylko AMD, sorry 😛
Dobra i ostatnia rzecz odemnie sprubójcie ustawić koligację na jeden rdzeń (odpalasz grę ctrl+alt+delete procesy szukasz procesu który odpowiada za grę (najczęściej jest to nazwa pliku exe gry) potem prawoklik na nią ustaw koligację i wybierasz tylko sam jeden cpu0 i powinno być ok (mi to pomogło w wielu starszych gfrach na xp-eku) lecz koligację musisz odpalać co odpalenie gry. jeżeli gra wogóle nawet do menu nie wchodzi to daj znać na pw to dam ci programik i wzystko opiszę aby koligacja była od razu na
dany program
neithan co do rozdziałki to zassij te dwa pliki tam wszytsko opisane powinno działać bo do dużej ilości gier to działa | http:forum.cdaction.pl/Just-Cause-ustawienie-panoramicznej-rozdzielczosci-t84972.html
Super, fajnie. A może powiecie jak to zainstalować. Wiem że klikasz zainstaluj itd, ale co jeżeli instalacja ci się w połowie zacina?
Ja też mam ten problem. Instaluję, a po połowie wyskakuje jakiś błąd i nie można grać. Próbowałem|instalować dwa razy, ciągle to samo 🙁
Przynajmniej grając z kumplami będziemy mieli prawię stu procentową pewność, że grają uczciwie 😉
A może jakieś info jak wgl zagrać? Z kolegą kupiliśmy po CDA, żeby tez sobie w Shauna pociupać i nic…;/ Anyone help?
Jakie porty przekierowac zeby byc hostem ?
Co zrobić, by pojawiły się większe rozdzielczości? Najwyższa dostępna to 1280×720.Patcha zainstalowałem i nic…
jak zagrac w ogole w multi ? nie ma zadnych serverow, a kumpel tez nie moze sie polaczyc
Do tych co mają problem z instalacją – skopiujcie folder na dysk i instalujcie|Do osób z rozdzielczością – http:www.widescreengamingforum.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=15163|@flacktub: czytaj uważnie newsa. Server należy samemu postawić i dać namiary na niego znajomym. Tylko nie zapomnij(cie) wcześniej pograć kluczy do multi|@skitek: zrób coś. Taka odpowiedź jak i opisanie problemu.
Ej a gdzie zakłada się konto, by zagrać przez tego neta. Bo w grze nie można, a nie mogę nigdzie znaleźć strony na której mogę się zarejestrować.
@Kedzioras http:www.ubi.com
A to konto będzie tylko po to by zagrać przez neta w SWS, czy coś jeszcze? Bo wolałbym by tylko do tego służyło. Aha… i jeszcze coś. Bo strona jest w języku bardzo mi obcym i nie wiem jak założyć to konto. Więc jak ktoś wie jak założyć to konto bym mógł zagrać w tego SWS w multi to byłoby bardzo fajnie.
Top jest Konto Ubisoft więc posłuży do grania we wszystkie gry ubisoftu czyli np. call of juarez więzy krwi 😉
jak tak naprawdę nie ogarniasz języków obcych to skontaktuj się na gg (mam w profilu) i podaj mi informacje jakie mam dać, potem dam tobie login i hasło, hasło sobie potem zmienisz 😉
Krzychu2400 – Znam niemiecki ale tych informatycznych pojęć to ledwo po polsku znam. A twojego gg nie znam więc skąd wziąć twoje gg. I wiesz co? Za dużo roboty, a nie potrzebne mi konto na Ubi.com zwłaszcza jak mam grać tylko w shauna white’a. Chyba nacieszę się lanem i hamachi. 🙂