1
29.03.2022, 11:30Lektura na 2 minuty
Wideo

One Piece Odyssey. Zapowiedziano jRPG oparte na popularnej mandze

Fani mangi i anime "One Piece" mogą zacierać ręce i szykować się na zupełnie nową przygodę Luffy'ego.

Na 25. rocznicę mangi "One Piece" Bandai Namco, wraz z autorem oryginału, Eiichiro Odą, przygotowali dla fanów coś szczególnego. Nadchodzący jRPG to nie tylko gra osadzona w świecie, który znacie już z mangi czy anime, ale zupełnie nowa przygoda piratów z East Blue. Jak powiedział sam Oda: „To epicka przygoda, która pozwoli poznać świat One Piece”. Oczywiście produkcja będzie również przeznaczona dla tych, których zainteresuje klimat lub gatunek, jednak z uniwersum Słomkowego Kapelusza nie mieli jeszcze styczności.

Dla wtajemniczonych: akcja rozgrywa się po skoku czasowym obecnym w mandze i anime, długi czas po wyruszeniu Luffy'ego z załogą po skarb. Przez sztorm rozbijają się na nieznanej wyspie, na której rozgrywać się będą dalsze wydarzenia. Jeszcze jedna dobra wiadomość: obecni będą oryginalni aktorzy głosowi znani z anime, a za muzykę odpowiadać będzie kompozytor znany m.in. z serii Dark Souls: Motoi Sakuraba.

Na ten moment nie wiemy zbyt wiele, jednak Eiichiro Oda wydaje się zadowolony z projektu, nad którym pracował razem z Bandai Namco wiele lat, zatem raczej możemy być dobrej myśli.

Na epicką przygodę w One Piece Odyssey wyruszymy w tym roku, jednak dokładniejszej daty jeszcze nie znamy. Wiemy natomiast, że możemy się tam udać za pomocą PC, PS4, PS5 i Xboksa Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze