Origin Access do wypróbowania za darmo przez 7 dni

Origin Access do wypróbowania za darmo przez 7 dni
To niezła okazja, żeby zobaczyć, o co chodzi z tymi wszystkimi „Accessami”.

O tym, że usługi abonamentowe będą miały coraz większy udział w rynku gier, wspomina się już od jakiegoś czasu. Do ofensywy na tym polu przymierza się Ubisoft, o czym więcej usłyszymy najpewniej na poniedziałkowej konferencji firmy na E3. Francuzi będą musieli się jednak zdrowo napocić, żeby dogonić konkurencję – w końcu chociażby taki Microsoft ze swoim zmierzającym na pecety Xbox Game Passem nie zasypia gruszek w popiele, podobnie zresztą jak Electronic Arts i jego EA Access, które niedługo trafi na konsole Sony.

Zresztą Elektronicy na tym nie poprzestają i chcą przekonać do siebie wszystkich nieprzekonanych. W związku z jutrzejszym EA Play wydawca daje możliwość wypróbowania swojego Origin Access wszystkim pecetowcom. Możemy więc rozpocząć 7-dniowy okres próbny (o tutaj), podczas którego zyskamy dostęp do wersji Basic usługi. Oprócz mniejszych bonusów najważniejsza jest baza 199 tytułów, z których naprawdę spora część jest warta naszej uwagi. To świetny moment, żeby zagrać w końcu np. w Titanfalla 2 czy nieustająco dobrego Star Wars Racera. Oferta ta rodzi również nieco podejrzeń, czy EA podczas swojej prezentacji nie przedstawi może czegoś, co mogłoby zachęcić więcej graczy do korzystania z abonamentu firmy.

10 odpowiedzi do “Origin Access do wypróbowania za darmo przez 7 dni”

  1. To niezła okazja, żeby zobaczyć o co chodzi z tymi wszystkimi

  2. Próby instalacji (z powodu Sims4) spełzły na niczym. Origin uparcie twierdził, że nie mam internetu 🙂 Błąd ponoć, z tego co w owym nie-internecie pisali i z własnych prób i błędów, praktycznie nienaprawialny. Mała strata, krótki żal.

  3. KarczekWieprzowy 7 czerwca 2019 o 11:09

    Wie ktoś może co się stanie kiedy wersja próbna się skończy? W oknie aktywacji pisze „Jeśli zrezygnujesz z abonamentu przed upływem 7-dniowego okresu próbnego, nie zapłacisz ani grosza.”|Czyli jeśli manualnie nie wyłączę przed upływem okresu próbnego to zacznie mi liczyć opłaty? Czy może samo się wyłączy?

  4. KarczekWieprzowy 7 czerwca 2019 o 11:31

    A co jeśli nie mam z czego zapłacić? Jak dotąd nie dodawałem żadnych środków ani nic w tym stylu, w takiej sytuacji już chyba samo się wyłączy no nie?

  5. No tak, pojawi się zapewne komunikat o braku dostatecznej ilości środków i tyle. Pamiętaj jednak, że wiele kart ma swój własny debet, co za tym idzie – zawsze jednak jakieś pieniądze na nich są możliwe do ściągnięcia. No chyba, że używasz tej karty przypisanej do salda bankowego to jeśli na koncie masz zero no to nie pobierze.

  6. Świetnie! Wreszcie będę miał okazję wypróbować….eee… nie, to nie, i to też nie, a także to i… hmm…nie ważne.

  7. Ja zawsze używam konta PayPal i nigdy nie miałem problemów z usługą. Dzięki temu nadrobiłem mase tytułów za grosze 🙂

  8. Niestety origin nie przyjmuje karty prepaid :/ a to przecież visa jak każda inna…

  9. KarczekWieprzowy 7 czerwca 2019 o 14:24

    Ok dzięki, sory że tak dopytywałem ale znając EA i ich maślane oczka na kasę lepiej dopytać

  10. @HarryMartin pewnie chodzi o to, że na takiej karcie może nigdy nie być środków. Możesz wpłacić ale nie musisz i nie będą mogli Cię obciążyć. Nawet jeśli usługa jest za free na 7 dni to oni muszą mieć tą pewność, że jeśli nie zrezygnujesz po tych 7 dniach to będą mieli możliwość ściągnięcia kasy z Twojego konta. W przypadku kart prepaid nikt takiej pewności nie ma. Wydaje mi się, że tu jest problem, ale mogę sie mylić.

Dodaj komentarz