1
12.02.2024, 12:00Lektura na 1 minutę

Overwatch 2: Activision Blizzard zapowiada duże zmiany

Activision Blizzard wprowadza zmiany w Overwatchu 2, które mają uczynić rywalizację bardziej satysfakcjonującą i zabawną


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Na blogu twórcy Overwatcha 2 poinformowali, że słyszą głosy graczy na temat ich gry i planują wprowadzić dużą aktualizację, która poprawi wrażenia płynące z rozgrywki.

Największe zmiany dotyczą samego matchmakingu. Blizzard twierdzi, że zaktualizowany system rankingowy da większy wgląd w postępy graczy. Będzie to możliwe dzięki nowemu paskowi postępu, który ilustruje, o ile wzrosła lub spadła ranga gracza. Ponadto do gry zostanie dodana najwyższa ranga – czempion, która ma pokazywać, kto jest najlepszy wśród najbardziej utalentowanych graczy. Twórcy podkreślają, że nawet z premiami zapewnionymi przez mecze klasyfikacyjne najwyżej uplasowani gracze nadal będą musieli wygrać dużo potyczek, żeby awansować do najbardziej prestiżowej rangi.

Overwatch 2

Aktualizacja wprowadzi również szereg innych nowości i zmian, takich jak m.in.: nefrytowe warianty broni, poprawiony feeling strzelania, modyfikacja liczby punktów zdrowia bohaterów oraz mniejsze poprawki Fary i mapy Junkertown. Blizzard zapewnił, że uważnie przygląda się opiniom społeczności.

Premiera dziewiątego sezonu Overwatcha 2 zaplanowana jest na 13 lutego, a rywalizacja rozpocznie się od 10 zupełnie nowych meczów klasyfikacyjnych.


Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów73

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze