6
19.03.2020, 14:43Lektura na 1 minutę

Overwatch: Blizzard ujawnia najnowszą bohaterkę [WIDEO]

Domową izolację umili nam pani robot.


Paweł „Cursian” Raban

Choć pracownicy amerykańskiego oddziału Blizzarda pracują z domów, póki co nie odbija się to jeszcze specjalnie na samych graczach. W najbliższym czasie na serwery Overwatcha trafi więc kolejna, trzydziesta druga już bohaterka – robot imieniem Echo. Na ujawnienie oficjalnego zestawu jej zdolności trzeba jeszcze troszeczkę poczekać, ale najwięksi fani powinni ją kojarzyć chociażby z filmiku animowanego sprzed dwóch lat: to właśnie o nią walczyli kiedyś McCree i Ashe. Dzięki najnowszemu materiałowi możemy dowiedzieć się nieco więcej o jej przeszłości:

Przy okazji przypomnę, że w grze trwa właśnie kolejna edycja Archiwów, więc jak zwykle można zdobyć trochę ciekawych skorek.


Czytaj dalej

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3208

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze