17
16.05.2013, 13:16Lektura na 1 minutę

Panopticon: Nowy exclusive Sony. Cybernetyczna manga w Londynie - podoba się? [WIDEO]

Odliczanie na tajemniczej stronie uruchomionej przez Sony kilka dni temu już się zakończyło i w ramach puenty otrzymalismy zwiastun czegoś, co zdaje się być nową grą na PS3 (i/lub Vitę), zatytułowaną Panopticon. Wygląda, brzmi i pachnie japońsko, ale taki znak towarowy zarejestrowało równiez europejskie Sony co oznacza, że gra trafi i do nas. Co o niej myślicie?


Tymon „Hut Sędzimir” Smektała

Panopticon to nowa gra zapowiedziana właśnie przez japońskie studio Sony - Japan Studio. Szczegółów brak (pewnie rozpełzają się powoli po internecie), ale jest pierwszy zwiastun. O ten, poniżej:

Na stronie widnieje również data 21 maja 2013 roku, co zapewne oznacza termin ujawnienia konkretów. 


Redaktor
Tymon „Hut Sędzimir” Smektała

Senior CD-Action, związany z magazynem od ponad 20 lat, przez długi czas redaktor naczelny online’owego serwisu. Choć przeszedł na ciemną (jasną?) stronę mocy i aktualnie zajmuje się prowadzeniem marki Dying Light jako Dying Light Franchise Director, wciąż jest z nami obecny i czuwa (ci co mają wiedzieć – wiedzą)!

Profil
Wpisów4062

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze