10.12.2021, 14:25Lektura na 1 minutę

Planet of Lana: Śliczna platformówka z nowym zwiastunem [WIDEO]

Robopająkiem przez pustynię. 


Kuba „Herbarius” Chudzik

Chociaż już wcześniej znaliśmy pierwszą produkcję szwedzkiego studia Wishfully, to na wczorajszej imprezie The Game Awards mogliśmy zobaczyć nowy trailer z fragmentem rozgrywki. 

Na tytułowej planecie przez stulecia panował pokój. Ludzkość żyła w całkowitej harmonii z bogatym w cuda środowiskiem naturalnym, a dopiero inwazja potężnej armii obcych robotów zburzyła ten raj. Nagle w tym chaosie muszą odnaleźć się bohaterowie tej opowieści – młoda dziewczyna i jej kotopodobny towarzysz. 

Dzieło studia Wishfully to wierny założeniom gatunku dwuwymiarowy cinematic platformer. W trakcie niebezpiecznej podróży przemierzymy rozległe obszary tętniącego życiem świata. Innowacją zapowiedzianą przez twórców są nieprzewidywalne zachowania wrogów, co zmusi graczy do zmian taktyki. Szatę graficzną w całości wykonano ręcznie, a muzykę przygotuje Takeshi Furukawa – kompozytor ścieżki dźwiękowej m.in. do The Last Guardian oraz "Gwiezdne wojny: Wojny klonów".

Planet of Lana trafi na PC, Xboksa Series X/S i Xboksa One w 2022 roku.


Czytaj dalej

Redaktor
Kuba „Herbarius” Chudzik

Howdy pardner! Kocham wszelkiego rodzaju gry indie, a moim ulubionym tytułem wszech czasów jest Hollow Knight. Poza grami amatorsko pasjonuję się astronomią i paleontologią, oprócz tego pozostaję miłośnikiem orangutanów i gibonów.

Profil
Wpisów138

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze