27.05.2011, 15:45Lektura na 1 minutę

Playbox 02/2011 - nowy numer wkrótce w kioskach

Playbox to największy (zarówno jeśli chodzi o format, jak i sprzedaż) magazyn o grach konsolowych w Polsce. Jako, że powstaje w dużej mierze pod naszymi skrzydłami z przyjemnością informujemy, że drugi jego numer trafi do sprzedaży już w najbliższy wtorek, 31 maja.


Informacja prasowa

Playbox 02/2011, podobnie jak jego poprzednik, zawierać będzie 116 stron wypełnionych po brzegi informacjami na temat gier konsolowych.

Na okładce magazynu znajduje się Ezio, bohater gry Assassin's Creed Revelations, która w piśmie została rozłożona na czynniki pierwsze. Kolejny ważny temat to artykuł na temat tego, jak powstają gry - proces ten prześledzony został w studiu Techland, m.in. na przykładzie gry Call of Juarez: The Cartel.

Dział recenzji otwiera obszerny materiał na temat L.A. Noire, wśród recenzowanych gier warto wymienić również takie tytuły, jak DiRT 3 i Brink.

W zapowiedziach przeczytać można nowe informacje na temat takich tytułów, jak Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Max Payne 3, Mass Effect 3, Rage i Batman: Arkham City.

Pełny spis treści znaleźć można na oficjalnej stronie magazynu na Facebooku, POD TYM ADRESEM.

W kioskach już 31 maja. Cena: 9,99 zł.


Redaktor
Informacja prasowa
Wpisów478

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze