Plotka: Nowy Tomb Raider zostanie ujawniony na Games Developers Conference?

Wszystko zaczęło się od wywiadu z Darrellem Gallagharem, jednym z bossów studia, opublikowanego na łamach portalu Gamasutra. Gallagher zdradził w nim między innymi, że jego ekipa pracuje obecnie nad dwoma projektami (jednym z nich jest nowy Tomb Raider) i „gotowa jest na podjęcie [przy nich] ryzyka pewnych innowacji” (Lara z małym biustem? Nieee, to nie przejdzie…).
Kilka godzin później Geoff Keighley, szycha w stacji telewizyjnej SpikeTV, na swoim Twitterze umieścił wpis, sugerujący, że nowa część przygód Lary Croft zostanie ujawniona w trakcie odbywającej się w przyszłym tygodniu w San Francisco imprezy Game Developers Conference.
„Świetny wywiad z Crystal Dynamics. Słyszałem plotki o tym, że nowy projekt z Larą Croft pojawi się na GDC” – czytamy. I czekamy – a wy w międzyczasie przeczytajcie ostatnie doniesienia na temat nowej odsłony Tomb Raidera (TUTAJ)
§
Czytaj dalej
-
Godny następca. Pierwsze recenzje Silent Hilla f chwalą fabułę i klimat,...
-
Twórcy Elden Ring Nightreign wkrótce naprawią irytujący błąd. FromSoftware zapowiedziało...
-
Gracze pecetowi nie są zadowoleni z działania EA Sports FC 26. EA...
-
Borderlands 4 ostro krytykowane przez Digital Foundry. „To był moment,...
12 odpowiedzi do “Plotka: Nowy Tomb Raider zostanie ujawniony na Games Developers Conference?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Ostatnia odsłona Tomb Raidera została wydana prawie półtora roku temu. Od tamtego czasu nie słyszeliśmy żadnych (oficjalnych) informacji o pannie Croft. Studio Crystal Dynamics prawdopodobnie zrzuci jednak zasłonę milczenia – wiele wskazuje na to, że ich nowe dzieło zostanie ujawnione na imprezie GDC.
Oby jak najszybciej pokazali nowego Tomb raidera już nie mogę się doczekać:)
Oby jak najszybciej okazało się , że te plotki są fałszywe.:)A tak na serio to może się udać.
jeżeli ma wyjść to niech będzie taki jaki był kiedyś jak Tomb Raider Legenda 🙂 )))
@Kawalorn nie musisz wrzeszczeć (?!), Też tęsknie za Legacy of Kain, i tu się zgodzę, zamiast robić 10 części Lary niech zrobią Soul Reaver 3, lub Defiance 2 że tak powiem 😛 , bo LOK miał tylko 4 części (Blood Omen, Soul Reaver, SR 2, i Defiance (w ’06 listopad bodajże dodany do CD-A) a jemu się bardziej należy, czy coś.
Dawać mi tu nowego Tomba:) Ta seria nigdy mi się nie przeje, ale oczywiście nowy Soul Reaver (Legacy of Kain) bardzo by się przydał (skoncentrowany na Razielu, bo Kain mi nie bardzo pasuje)…
O tych innowacjach już kiedyś pisaliście: http:www.cdaction.pl/news-7193/czy-to-jest-nowy-tomb-raider-update.html
Patrzcie, news nie doczytany do końca, przepraszam. 🙂 A Lara wymaga ulepszeń, bo to samo po raz n-ty już się raczej nie sprzeda.
Znowu Lara,litości ja już mam jej dość.Wkurza mnie to,że gdy Crystal Dynamics nie miało Lary to produkowali świetne gierki (Seria Legacy of Kain,Project Snowblind itp)a teraz ciągle tylko Tomb Raider i Tomb Raider,ta seria powinna zakończyć się już po Legendzie.A mała wkładka CD w Batmana niczym specjalnym ich nie czyni.
Chciałbym żeby Kain wrócił. Panowie na Raziela raczej bym już nie liczył ponieważ zakończenie Defiance mówi samo za siebie.
Tomb Raider to nie tylko urodziwa pani archeolog, ale także świetna oprawa audio i klimatycznie wyrenderowana scena wizualna. Z przyjemnościom gra mi się w kolejne części.
czekam z niecierpliwością .Legacy of Kain ta gra jest co najmniej nudna mi nie pasuje