Pogromcy duchów znowu zagrożeni

Wygląda na to, że Pogromcy duchów mogli odetchnąć tylko na chwilę. Jak się bowiem okazuje, ich przyszłość nie jest tak do końca pewna.
Pod koniec lipca Sony Pictures Entertainment oświadczyło, że gra na podstawie popularnego filmu się ukaże. Czy aby na pewno?
Niepokojące doniesienia pochodzą od amerykańskiego sklepu GameStop, który wycofał Ghostbusters: The Video Game ze swojej oferty na stronie internetowej. Ponadto, jak dowiedział się serwis Kotaku, zwrócono pieniądze wszystkim klientom, którzy zamówili przedpremierowo elektroniczną wersją Pogromców. Pozostaje czekać na oficjalne wyjaśnienie sprawy.
Czytaj dalej
3 odpowiedzi do “Pogromcy duchów znowu zagrożeni”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
fufus // Gra na podstawie filmu 😐 nigdy takich gier nie lubiłem… prawie zawsze kaszana xD
_(…)zwrócono pieniądze wszystkim klientom_ tak to jest jak się zamawia w ciemno ;]
// Zauważ że zdecydowana większość tego typu gier ukazuje się razem z filmem żeby zarobić na jego popularności – dlatego są takie kijowe, bo autorzy nie mają za dużo czasu na ich stworzenie i dopracowanie. Ale film Ghostbusters wyszedł już dawn