Pokemon Go świętuje 8. urodziny
Pamiętacie, gdy w 2016 roku tysiące ludzie wyczekiwało premiery Pokemon Go, które miało być rewolucją na rynku gier mobilnych? Od tego czasu minęło 8 lat, a z okazji urodzin Niantic udostępnił wpis dla wszystkich zaangażowanych w rozwój tytułu fanów.
We wpisie na oficjalnej stronie znajdziemy podsumowania najważniejszych wydarzeń z ostatniego roku. Jednocześnie podzielono się rocznicową grafiką przygotowaną przez Yusuke Kozakiego. Ma ona świadczyć o pojawieniu się w niedługim czasie Dynamaksów o znacznie większych rozmiarach niż standardowy „Poks”.
Bazując na danych z serwisu Active Player, aktywnych użytkowników Pokemon Go jest ponad 87 milionów. W kwietniu doszło do największej aktualizacji w historii o nazwie Rediscover Go, odświeżający graficznie wiele elementów (w tym map), a także pozostałych elementów środowiskowych.
Czytaj dalej
-
Kolejny Quake może jeszcze powstać. Pojawiają się nowe plotki
-
3Wolfenstein 3 powstaje. Twórcy świetnego Indiany Jonesa wracają do kultowej serii
-
Ubisoft zamyka studio zaledwie 3 tygodnie po tym, jak jego pracownicy utworzyli związek zawodowy
-
Twórcy Clair Obscur: Expedition 33 przyznają się do dużego błędu projektowego. „Ludzie mogli poczuć się rozczarowani”

8 lat i nadal w to gram. leczx niestety nie udało mi się zdobyć Czarizarda.