21
26.05.2011, 11:38Lektura na 1 minutę

Portal 2: Muzyka z gry za darmo!

Jeżeli istnieje jakaś prawda kosmosu, której nie da się podważyć, to chyba tylko to, że muzyka w grach Valve jest wspaniała. Nie ma jednak wspaniałości, której nie dałoby się jakoś poprawić, ale i w tym ludzie od Half-Life i Portala są mistrzami... bo rozdają ją za darmo!


Berlin

Muzykę z Portala 2 można ściągnąć za darmo z tej strony razem z kilkoma dzwonkami na telefony obsługujące takie wymyślne formaty, jak chociażby m4a.

Jest to pierwsza "płyta" z trzech, które Valve ma zamiar wypuścić za darmo, a ilość utworów raczej nikogo zawieść nie powinna - trafiły na nią 22 kawałki, chociaż tych z wokalami nie uświadczycie. Niewielka to strata, bo o nie jest trudno na byle YouTubie, a to właśnie ten doskonały podkład, który towarzyszy grze jest prawdziwą wspaniałością.

Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1395

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze