Portal 2: Perpetual Initiative Testing – darmowy edytor poziomów wkrótce

Na to gracze Portala 2 czekali od dawna. Valve ujawniło, że w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy nowe DLC do gry o nazwie Perpetual Testing Initative. Przyniesie ono ze sobą edytor poziomów.
Narzędzie pozwoli – jak obiecuje Valve – w „łatwy sposób tworzyć, przesyłać znajomym i wspólnie testować” nowe zagadki i poziomy do Portala 2.
Edytor ma być prosty w obsłudze, a nowe mapy i wyzwania będzie można projektować z poziomu gry. Następnie swoim dziełem będzie można podzielić się z innymi graczami, publikując je w ramach usługi Steam Workshop. Jej użytkownicy będą mogli nie tylko przeglądać i pobierać nowe poziomy, ale także je oceniać.
Perpetual Testing Initiative ukaże się 8 maja na PC i Makach i dostępne będzie za darmo.
Czytaj dalej
16 odpowiedzi do “Portal 2: Perpetual Initiative Testing – darmowy edytor poziomów wkrótce”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Na to gracze Portala 2 czekali od dawna. Valve ujawniło, że w przyszłym miesiącu światło dzienne ujrzy nowe DLC do gry o nazwie Perpetual Testing Initative. Przyniesie ono ze sobą edytor poziomów.
Znając życie to i tak Hammer będzie zdecydowanie bardziej zaawansowany, mam nadzieje że gdy Valve zaktualizuje Source SDK, to będzie też zintegrowane ze Steam Workshop.
Oczywiście, że hammer będzie bardziej zaawansowany. Dlatego sam kreator mnie nie interesuje (choć, kto wie, możliwe, że wypłyną twórcy z głową pełną wymyślnych zagadek, którzy nie potrafili opanować hammera).|Interesuje mnie natomiast to, że Steam Workshop wreszcie zacznie funkcjonować w grze. Świetnie rozwiązanie. Oczywiście nie biorę nawet pod uwagę sytuacji, w której mapy z hammera nie mogłyby być tam umieszczane. To by było po prostu głupie.
O mamo. Znowu będę ściągał Portala 2. Chyba już 5, czy 6 raz 😛
I znowu będą dzieła graczy wytypowane przez twórców? (tak jak w serii Little Big Planeta) I tak fajnie
Na to czekałem. | | Czas zakasać rękawy. Coś czuję, że Portal 2 zyska tym samym drugie, trzecie, czwarte a nawet i dziewiąte życie (jak kociak jakiś) wśród wielu graczy, na przykład u mnie czy u 2real4game. 🙂 | | Super, po prostu super. Czekam z niecierpliwością.| | Let’s do some testing, shall we?…
Ha, jestem z siebie mega zadowolony, bo w końcu opanowałem podstawy formatowania komentarzy pod newsami na cdaction.pl! Woah! Czuję się zajedwabiście. | | Zawsze miałem z tym problemy, ale w końcu (samemu!) ogarnąłem tą kwestię. Moje posty zawsze wyglądały jakby nie było spacji pomiędzy niektórymi zdaniami, wszystko ciągiem i tym podobne, na szczęście już wszystko będzie od tej pory wyglądać poprawnie. | | I feel like a boss now. | | PS Tak, zdaję sobie sprawę, że mogłem to zachować dla siebie. ;]
W KOŃCU! Od miesięcy czekałem aż w końcu coś ruszy z tym kreatorem, żebym mógł wrócić (i przy okazji dobić brakujące acziwy) do mojej ulubionej gry. Obie części przechodziłem niezliczoną ilość razy i za każdym razem zabawa była przednia mimo że robiłem w kółko to samo. Tym bardziej więc cieszy fakt, że niedługo będzie można szybko i łatwo dobierać się do zupełnie nowych łamigłówek.
kurde mam ta gre ale nie mam czasu w nia zagrac 🙂
Podziwiając kreatywność społeczności w MINECRAFT wierzę że Portal 2 dostanie niesamowite pomieszczenia z zagadkami stworzone przez graczy. Zacnie – tytuł będzie jeszcze długo żył szczęśliwym życiem 🙂 Bravo Valve!
@qweas123 to czas musisz znaleść bo jest genialna:)
Trailer na zachętę http:www.gametrailers.com/video/exclusive-creation-portal-2/729579
Nie długo będzie można wrócić do portala, nowe mapki napłyną. 😀 Najbardziej powala mnie fakt, że ludzie narzekają na to DLC. Może woleli by żeby było płatne czy co?
Tak na dobrą sprawę map do gry powstało już dziesiątki (jeśli nie setki) i duża część jest bardzo dobra. Jednak brak porządnego managera do katalogowania tych map zniechęca.
Dlatego czekam na Steam Workshop, żeby powrócić do myślenia portalami.
Dla mnie najlepsza wiadomość w tym miesiącu. Już nie mogę się doczekać :]|Ps: Przy okazji zapraszam do grupy: http:steamcommunity.com/groups/Portal2-PL