19
15.10.2019, 09:08Lektura na 1 minutę

Postal 4 niespodziewanie debiutuje we wczesnym dostępie [WIDEO]

Czekajcie, to była trzecia część?


Witold Tłuchowski

No dobra, tak naprawdę o „trójce” nikt nie chce pamiętać, bo należała raczej do grona umiarkowanie udanych produkcji. Sam zresztą nie rozumiałem nigdy fenomenu serii (no, przy pierwszej odsłonie spędziłem kilka miłych chwil, nie powiem), ale bez wątpienia dla wielu ma status kultowej. I to właściwie tylko dzięki drugiemu Postalowi, który dawał graczom zaskakująco dużą swobodę działania (legendarne: „ale przecież możesz przejść grę bez zabijania”), nieprzesadnie przejmując się jakimikolwiek konwenansami.

Zapowiedziana właśnie „czwórka” wygląda na godną spadkobierczynię tradycji cyklu. Nietypowe bronie, ogromna – ale i przerysowana – brutalność, spora interaktywność i charakterystyczne poczucie humoru... a do tego otwarty świat, podział akcji na pięć dni tygodnia oraz powracający Koleś (chociaż z innym głosem). Nie jest to zdecydowanie gra dla każdego, lecz znającym Postala tłumaczyć tego chyba nie muszę.

Postal 4: No Regerts jest już dostępny w steamowym wczesnym dostępie za 71,99zł (z okazji premiery tańszy o 10%).

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze