Powrót do Nowego Jorku na premierowym zwiastunie najnowszego dodatku do The Division 2. Battle for Brooklyn już dostępne
Ubisoft opublikował zwiastun premierowy The Division 2: Battle for Brooklyn.
Od premiery The Division 2 minęło w marcu sześć lat, a produkcja ta wciąż zyskuje nową zawartość. Fani gry otrzymali dzisiaj DLC Battle for Brooklyn, które zabiera ich do tytułowej nowojorskiej dzielnicy.
Battle for Brooklyn, oprócz dodatkowych terenów do eksploracji, wprowadza także dwie nowe frakcje, mechanizm Smart Cover, 4 punkty kontrolne, 12 zadań pobocznych, 10 unikalnych lokacji oraz 8 zadań specjalnych. Ubisoft przewiduje, że ukończenie głównego wątku powinno nam zająć od 6 do 8 godzin rozgrywki. Zwiastun premierowy poniżej:
To nie pierwszy raz, kiedy w serii The Division odwiedzamy Nowy Jork. Akcja pierwszej odsłony gry miała miejsce właśnie w „mieście, które nigdy nie śpi”, a w rozszerzeniu Warlords of New York do „dwójki” trafiliśmy do Battery Park, Civic Center, Two Bridges i Financial District, czyli charakterystycznych części Manhattanu.
Tom Clancy’s The Division 2 jest dostępne na pecetach, PS4 i PS5 oraz Xboksach One i Series X/S. Warto pamiętać, że dodatek Battle for Brooklyn jest darmowy dla posiadaczy gry w wersji Gold Edition/Ultimate Edition lub subskrybentów Ubisoft+ Premium. Pozostali fani The Division 2 muszą przygotować się na wydatek rzędu niecałych 60 złotych.
Czytaj dalej
Posiadam Game & Watcha wydanego z okazji 35-lecia serii The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.