11
14.01.2014, 12:15Lektura na 1 minutę

Powstaje ponoć ekranizacja Halo. Od twórcy "Obcego"! [UPDATE]

Microsoft wraz ze Stevenem Spielbergiem tworzy serial telewizyjny osadzony w uniwersum Halo. Okazuje się jednak, że nie jest to jedyny reżyser, z którym może współpracować gigant z Redmond – według najnowszych nieoficjalnych informacji, które pojawiły się w sieci, firma zajmuje się pełnometrażową ekranizacja przygód Master Chiefa. Pieczę nad nią pełni ponoć… autor „Obcego”!


Piotrek66

Takie wieści przynosi magazyn Production Weekly. Jego redaktorzy odpowiadając jednemu z czytelników na Twitterze wyjawili, że powstaje pełnometrażowy film na podstawie Halo. Producentem miałby zostać Ridley Scott, legendarny twórca znany m.in. z kultowego „Obcego”.

Niestety przedstawiciele pisma nie zdradzili źródła swoich rewelacji, należy więc traktować je tylko i wyłącznie w kategorii plotki. Jeśli jednak by się one potwierdziły, oznaczałoby to, że dla fanów Halo czeka bardzo ciekawy okres – w tym roku ma ukazać się kolejna odsłona gry, a w produkcji znajduje się też serial telewizyjny tworzony przez Stevena Spielberga.

[UPDATE]:

I już wszystko jasne. W rozmowie z serwisem Eurogamer przedstawiciele Microsoftu zdementowali powyższe plotki twierdząc, że nie powstaje żaden pełnometrażowy film na podstawie Halo.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze