6
2.08.2013, 15:44Lektura na 1 minutę

Prey 2: Bethesda dementuje plotki o przeniesieniu prac do Arkane

W rozmowie z Rock, Paper, Shotgun Pete Hines z Bethesdy ustosunkował się do plotek z końca maja, mówiących, że prace nad kolejną odsłoną serii Prey zostały przeniesione do Arkane Studios, twórców Dishonored. I choć dowiedzieliśmy się, że Arkane nad czymś pracuje, nie jest to Prey 2.


Dawid „spikain” Bojarski

Zapytany, czy Arkane rzeczywiście pracuje nad Prey 2, Pete Hines odpowiedział:


Nie. Te wszystkie plotki, nie mam pojęcia, skąd one się wzięły. Prey 2 studia Human Head to Prey 2 studia Human Head. Arkane jest tutaj i robią to, co do nich należy. O tym jednak pogadamy dopiero w momencie, kiedy to, nad czym pracują, zbliży się do wydania.


Więc co z Prey 2? Hines wyjaśnia:


Efekt pracy nie był po prostu taki, jak byśmy chcieli. Nie spełniał oczekiwań naszych i - w pewnych kwestiach - oczekiwań Human Head. A nie zamierzamy w to brnąć tylko po to, żeby wydać tę grę, dopóki nie będzie po niej widać, że była warta tego całego czasu i uwagi. Moglibyśmy tak zrobić, ale nie spełni to niczyich oczekiwań - ani naszych, ani waszych.


Dowiedzieliśmy się więc trzech rzeczy: Human Head pracuje nad kolejną odsłoną Prey, gra nie nadejdzie prędko, ale podejście twórców jest właściwe - zamierzają dostarczyć graczom produkt kompletny.

Redaktor
Dawid „spikain” Bojarski

Redaktor naczelny CD-Action. Zagraj w Unavowed.

Profil
Wpisów3667

Obserwujących33

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze