09.02.2010
Często komentowane 185 Komentarze

Przecieki do numeru 03/2010

Przecieki do numeru 03/2010
Nastał czas kolejnych przecieków. Ponieważ już za tydzień nowy numer CD-Action ukaże się w sprzedaży, to czas aby ujawnić trochę informacji o jego zawartości.

Jak zwykle czeka nas zabawa w zagadki, które będą naprowadzać forumowiczów na tytuły pełnych wersji gier, jakie są załączone do marcowego numeru CD-Action. Zgadywanie będzie odbywać się w TYM temacie. Ze względu na ferie, zabawę zaczniemy nie wieczorem, a już o godzinie 15:00 lub chwilkę później.

185 odpowiedzi do “Przecieki do numeru 03/2010”

  1. tetris poproszę

  2. …A settlers?

  3. ghost dobrze gada 🙂 troche umiaru ludzie 🙂

  4. ja bym chciał splinter cell gierka stara ale raczej nie będzie, szybciej już ją znajde w empiku 😛

  5. heh normaslnie żyć nie mogłem bez przecieków 🙂

  6. ja bym strzelał że to bedzie jakiś rpg

  7. Błagam tylko nie Bioshock 🙂 Tak bardzo się na niego napaliłem że nie mogłem czekać na pomarańczową serie i kupiłem go za 6 dych w czwartek 🙂 Jeśli dacie go w dodatku do CDA to się powieszę 🙂

  8. a może warhammer : mark of chaos?? ostatnio o tej gierze poczytałem i się napaliłem…

  9. heh trzwba czekać 🙂

  10. RolikHighOctane 9 lutego 2010 o 13:53

    No właśnie…ostatnio trochę zaszaleli 😀 Ciekawe gry…nadal pykam w Ninja Blade… 😀 Ale mogli by coś ciekawego dac np. Call of Duty Modern Warfare albo jakiś starszy 😀

  11. 7 minut odliczamy

  12. hmm warhamer nie wszystkim się spodoba

  13. 6 minut!!

  14. cóż 2 może być multi ma dobre 🙂

  15. mam nadzieje na klasyk np-TROPICO 1

  16. 5 minut

  17. tropico nie chyba że 3 🙂

  18. Martin1007987 9 lutego 2010 o 13:55

    W temacie przecieków na forum jest ok.220 osób.

  19. mam 3-ke

  20. xD prawda

  21. 4 min

  22. 4 minuty

  23. krzychu20000 9 lutego 2010 o 13:56

    Komentarze typu chce Bioshock jest na żenującym poziomie spodziewajcie się Sega Rally albo coś City,ale i tak kupię.

  24. przecieki są lepsze niż gry 🙂 xDDDDDD

  25. 3 minuty (na moim zegarku)

  26. krzychu ma racje 🙂 zresztą mówie to od długiego już czasu… 30 minut?

  27. ja bzm chcia jesycye filmik np. iron man

  28. bioshock… A może frytki do tego?

  29. 2 minuty

  30. 2 minuty!!

  31. ja bym chciał jeszcze filmik np. iron man*

  32. TROPICO! TROPICO!

  33. lol? w kompie mi sie spoznia zegar o 5 minut a teraz rowno z forum xD

  34. 1 minuta

  35. 1 minuta!!

  36. pierwszy xD

  37. niechto wyprzedziłes mnie

  38. z 5 sec xD

  39. koniec bum!!!

  40. już!!!!!!!! xDDD 🙂 ))))))

  41. już jest!

  42. teraz ty 1

  43. krzychu20000 9 lutego 2010 o 14:00

    Jeżeli już się odezwałem to myślę,że pierwszym pełniakiem będzie strzelaninka od city interactive.Jeżeli będzie Mortyr Operacja sztorm to będę zadowolony.Drugiego pełniaka typuje Sega Rally dawno nie było wyścigówki trzecią będzie Nieznana gra która w Polsce nie została jeszcze wydana.

  44. a jednak nie ma

  45. za wcześnie

  46. upominam redakcję o pewnej akcji!! ostatnio zauważyłem że z miesiąca na miesiąc przeskakujecie o dwa dni w dół!! w tamtym miesiącu premiera na luty była 19 stycznia to teraz na marzec już 16 lutego!! Niedługo to o dwa miesiące wstecz będzie!!!

  47. Ja to nie wiem CD-Action moim zdaniem troche nas rospiesciło ostatnio (nie wiem jak to było wczesniej bo czytam od kwietnia) a to Dark sector ninja blade DMC4 Watchmen przecierz to wszystko po 40-60zł chodziło i niekture jeszcze tak chodzą więc ja od redakcji dużo nie wymagam 🙂 choc przyjemnie było zobaczyc (i pograc) DMC4 🙂

  48. Bo nuber wychodzi mniej więcej co 28 dni +numer specjalny przez co jest 13 numerów na 12 miesięcy kumasz

  49. no fakt…

Dodaj komentarz