Przecieki do numeru 08/2011 – czwarty i ostatni przeciek odgadnięty

W ostatnim przecieku związanym z grami dołączonymi do sierpniowego wydania CD-Action, udało się forumowiczom po długiej i męczącej walce dojśc do rozwiązania. A jest nim tytuł bardzo znanego i bardzo wysoko ocenianego połączenia gry akcji i RPG ...
… Mass Effect. Edycja rozszerzona z dodatkiem Bring down the Sky. Gra w wersjach językowych do wyboru. Pełna angielska, angielska z polskimi napisami, pełna polska. O tej grze i pozostałych z tego numeru można podystkutować w TYM temacie na naszym forum.
Czytaj dalej
662 odpowiedzi do “Przecieki do numeru 08/2011 – czwarty i ostatni przeciek odgadnięty”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
O wszechmocne CD-Action! Dzięki Ci za Twą szczodrość łaskawość, Tobie chwała teraz, zawsze i na wieki
ten numer rozejdzie się na pniu xD
ME 1 chyba nie byl od EA…
Głównym pełniakiem będzie mass efect a ja będę musiał grać w raymana i syberie bo mam za słabego kompa. To takie nie sprawiedliwe. ):
Pieknie 😉
No to mnie zaskoczyliście. Kupuję ten numer na 100%.|@Rudy12: śmieszny jesteś.
Wszyscy się tak podniecają tą grą, więc można sprawdzić czy na prawdę taka fajna.
Dzięki ! Dobrze, że poczekałem do przecieków, bo już chciałem kupić 🙂
Jeśli mi pójdzie, to poza numerem z Fable’m będzie to najlepszy numer pod względem pełniaków jaki mam 😀 !!! TAAAAK! Wy to kurde umiecie wakacje zorganizować ;>.
Jak im się udało załatwić ME?? No jak?? nie wiem kogo Wania musiał zabić, żeby mogli umieścić tę grę w CDA, ale niech mu bozia to wynagrodzi. Naprawdę, ja myślałem że poprzedni numer był świetny, a tu coś takiego… Nie mam słów, najlepsze czasopismo o grach w Europie, przynajmniej do tej Holenderskiej części 😀
No świetnie!!!
r4mb0 – Ty się lepiej ciesz, że nie będziesz musiał w to grać, a nie narzekasz. ;P
O w mordę . Właśnie chciałem lecieć po to do sklepu. Ale fart. I wielkie dzięki 😀
szkoda ze juz mam 😛
@insuline Na PC tak, na Xbox nie
:DDD
yesyesyseyseyseyesyeseyseyes wiediaem naresycie sobie pokosye w mass efecta . ju si nie mog docyeka 2 sierpnia!”!”!!”!””!”!
Tak i jak tu przy takim CDA aktywny wypoczynek na wakacjach prowadzic przy takiej gierce. Ale miałem nosa ze na x360 nie kupiłem tydzien temu
jak dobrze pójdzie to za mieche może będzie ME2 😀 🙂
Gre mam i moim zdaniem jest beznadziejna. Numer najgorszy odkad pamiętam, ale i tak kupie xd
super
OMG, co jest? Ostatnio CD-A daje takie gry, że szczena opada. W sumie to można powiedzieć, że aż za dobre, bo z tego powodu – większość z nich już mam. 🙂
JUPI !
Kurde…po co kupowałem go w zeszłym miesiącu?! Mimo wszystko brawo!!!Moja kobieta już zaciera ręce na obydwie Syberie i Raymana…Dzięki CDA
temat zablokowany czy mam cos z kompem ?
Rudy12 no i cda będzie można poczytać. 😛
sorki ya bledz ale no kurde kryani mi sie klawiatura
Hmmm|Mass Effect?|Podobno EA nie daje gier do czasopism, a tu zonk.|Widać że CDA ma wtyki tam gdzie trzeba.|Czuję tu wielką aferę spiskową…
Nein! Czy zawsze muszą dawać gry które mam -_- Przynajmniej dodatek sprawdzę ^^
:O Zamurowało mnie. Ciekawe, czy zadziała mi na moim lapku. A mój kumpel właśnie sobie to kupił. ;P
Akurat ME mam 🙁 , w następnym numerze ma być „dwójka”bo odwiedzą was moi koledzy co lubią baseball, ale nie mają gdzie ćwiczyć (pomożecie im potrenować siłę i technikę uderzenia). 😉
jestem bardzo zadowolony !
O kur… tu mnie rozwaliliście! Chyba najlepszy pełniak tego roku, szkoda że kilka miesięcy temu kupiłem go w taniej
@NERO342|Ctrl + Shift
Naciśnij CRTL+SHIFT 🙂
Heh… na forum nie ma tematu o pełniakach… Ubisoft gonna hate!
To co za miesiąc? Dragon Age, Crysis i Empire Total War?:D |Panowie z CDA, płyty mają być dodatkiem do czasopisma, nie na odwrót^^alteregox- pierwotnym wydawcą ME był M$oft/CDProjekt, więc EA nie ma tu nic do rzeczy.
Nero wciśnij ctrl plus shift 😀 , a co do pełniaka to bardzo dobry, na pewno kupię cda w tym miesiącu
Mleko i miód! Czy w innym kraju można dostać taką grę prawie za darmo?
kupuje na 100% kupuje
No to będę miał 2-gą wersję w razie gdyby zakupiona się rozleciała, czy coś w ten deseń…
Mam ME2 edycje premierowa, ME1 kupiłem z nowej Ekstra Klasyki, ale druga kopia i tak się przyda 🙂
Super bo się bałem że to będzie bioshock,którego mam.Wielkie brawa za dodatek i wersje językowe do wyboru to świetna sprawa.
ale słuchajcie ,nie ma co się aż tak dziwić:) przecież zawsze sierpniowy numer jest wypasiony:)
dzięki za pomoc
I niech ktoś jeszcze spróbuje powiedzieć, ze do CD-A Dodają słabe pełniaki.
hmmm niech no tylko za miesiąc dadzą batmana… bo zaraz sobie go kupuję na steamie (7,50 ojro)
Właśnie miałem przejść ME dla sejwa…
niby nie przepadam za uniwersum ME ale wypada podziekować i podziwiać CDA za takiego pełniaka. A kto wie – może spodoba mi się?
Super, będzie w co pograć 🙂