4
30.03.2023, 08:00Lektura na 1 minutę

PS Plus Essential z ofertą na kwiecień. Sackboy, premiera i gra o szczurach

Sony potwierdziło tytuły gier, które trafią w kwietniu do abonamentu PS Plus Essential.


Jakub „rajmund” Gańko

To ostatnia chwila, byście przypisali sobie do konta gry oferowane w PS Plusie Essential w marcu (czyli m.in. Battlefielda 2042 i Minecraft Dungeons). Już 4 kwietnia Sony udostępni bowiem kolejne tytuły i już nawet wiemy jakie.


Sackboy: A Big Adventure

Jedna z propozycji startowych na PlayStation 5, których chyba nie trzeba szerzej przedstawiać. To kolorowa platformówka dla całej rodziny, w której wcielamy się w tytułowego szmacianego bohatera znanego wcześniej z serii Little Big Planet.


Meet Your Maker

To nowa gra studia Behaviour Interactive odpowiedzialnego za Dead by Daylight, która trafia premierowo do PS Plusa. Tym razem zostaniemy rzuceni do postapokaliptycznego świata, w którym tworzymy własne fortece i najeżdżamy te zbudowane przez przeciwników.


Tails of Iron

Są tu fani metroidvanii i wymagających systemów walki? To zdecydowanie powinniście dać szansę temu niezależnemu tytułowi. Rozgrywająca się w świecie szczurów przygoda nie ustępuje pod względem dramatyzmu „Grze o tron”, urzeka mrocznym klimatem (kontrastującym z „głosami” postaci), a do tego jest na tyle kameralna, że nie zdąży znudzić nawet przy wbijaniu platyny.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1443

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane