6
27.07.2020, 18:20Lektura na 2 minuty

PS Plus: W sierpniu Sony szykuje nostalgiczną podróż dla fanów Call of Duty

Poza tym pobierzemy imprezowe battle royale w dniu jego premiery.


Witold Tłuchowski

Mamy co prawda jeszcze tydzień na pobranie Rise of the Tomb Raider, NBA 2K20 i Eriki, ale niektórzy już teraz ostrzą sobie zęby na nadchodzący miesiąc. Sierpień minie nam pod znakiem powrotu klasycznego już FPS-a oraz zwariowany wieloosobowy tytuł, który na pewno pokochają streamerzy.

Większy entuzjazm wzbudzi na pewno Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, jeszcze ciepły (premiera miała miejsce 30 marca) remaster kampanii z Call of Duty: Modern Warfare 2*. To właśnie w tej grze mogliśmy wziąć udział w słynnym No Russian, polatać w przestrzeni kosmicznej czy wskoczyć na wizytę w gułagu. Bez multiplayera to oczywiście nie to samo, ale fani shooterów z pewnością będą się dobrze bawić.

Z kolei Fall Guys: Ultimate Knockout!możecie nie kojarzyć, ponieważ gra będzie miała premierę dopiero 4 sierpnia – wtedy, kiedy ruszy nowa oferta PS Plusa. W produkcji tej zawalczymy z 99 innymi graczami (także drużynowo), biorąc udział w szeregu zwariowanych wyzwań. Familijnie, sympatycznie, choć na pewno stresująco.

Opłacający PS Plusa Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered i Fall Guys: Ultimate Knockout! Pobiorą 4 sierpnia. Prócz tego od 8 sierpnia o 12:00 do 9 sierpnia o 23:59 trwać będzie darmowy weekend z trybem dla wielu graczy. Jeżeli chcielibyście wypróbować więc tę usługę, to będzie idealny moment.

*Jeżeli nie domyśliliście się po nazwie.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze