27.06.2022, 07:45Lektura na 2 minuty
WideoPlotka

PS Plus: Wyciekła oferta na lipiec. Czyżby Crash Bandicoot 4?

PS Plus w lipcu ma zaoferować m.in. Crasha Bandicoota 4: It's About Time. Tak przynajmniej sugeruje wiarygodny przeciek.

PS Plus to od tego miesiąca nie tylko dostęp do multiplayera online i darmowe gry co miesiąc, lecz także obszerne katalogi gier i klasyki. Ciesząc się nowymi atrakcjami nie zapominajmy jednak, że w dalszym ciągu pakiet Essential będzie nam pozwalał przypisywać na stałe do konta kolejne produkcje. A to oznacza, że wciąż warto śledzić nieocenionego billbil-kuna z francuskiego serwisu Dealabs. Jak wiele razy w przeszłości, dzięki niemu prawdopodobnie poznaliśmy ofertę PS Plusa na lipiec.

W ostatnich miesiącach z atrakcyjnością ofert bywało różnie (umówmy się: God of War to świetna gra, ale prawie każdy ją już ograł, do tego jest zawarta w PS Plus Collection...), ale tym razem chyba większość graczy będzie zadowolona.

Główną atrakcją lipca ma być bowiem Crash Bandicoot 4: It's About Time na PS4 i PS5, czyli powrót do starych, dobrych platformowych przygód najsłynniejszego jamraja świata, który zafundowało nam studio Toys for Bob. Zamiast dalej rozmywać uniwersum Crasha, twórcy Skylandersów zaoferowali nam bezpośrednią kontynuację klasycznej trylogii z PSX-a, do której mogliśmy wrócić w nowej oprawie dzięki N. Sane Trilogy. Takie podejście zapewniło nowej grzej średnią ocen na poziomie 85% na Metacriticu.

Jeśli jednak przygody Crasha są dla was zbyt niepoważne (albo po prostu już je zaliczyliście), to może bardziej was ucieszy Man of Medan (PS4 i PS5), czyli pierwsza część antologii The Dark Pictures od twórców Until Dawn. To typowy dla studia Supermassive przygodowy horror z całą drużyną postaci, których przeżycie uzależnione jest od naszych działań i podejmowanych decyzji. Historia obraca się wokół zatopionego samolotu z okresu II wojny światowej, który za wszelką cenę chcą odnaleźć nasi bohaterowie. Średnia ocen gry na Metacriticu wynosi 69%.

Na deser mamy dostać także Arcadegeddon (PS4 i PS5), czyli coopową strzelankę TPP od twórców Friday the 13th: The Game. Gra będzie miała swoją premierę właśnie w PS Plusie, ale już od roku była dostępne we wczesnym dostępie.

O tym, czy oferta się potwierdzi, powinniśmy się przekonać już w najbliższą środę.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów802

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane