1.12.2021, 19:47Lektura na 2 minuty

PS Plus: Znamy grudniowy zestaw. Zgarniemy m.in. Mortal Shell

Nie zabraknie także rodzinnej rozrywki.


Rafał „hraboll” Pieczka

Poznaliśmy – już oficjalnie - listę tytułów z grudniowego PlayStation Plusa. A zatem czego się spodziewać? Hm, całkiem ciekawego zestawu. Na pierwszy plan wysuwa się Mortal Shell, czyli kawał naprawdę porządnego soulslike'a. Mroczne klimaty i przygoda, którą poznajemy metodą prób i błędów.

Mortal Shell (PS4*)


Bezwzględna i wciągająca gra RPG akcji, która podda próbie Twoją psychikę i wytrwałość w zrujnowanym świecie. Gdy szczątki ludzkości usychają i parszywieją, zapalczywi wrogowie szykują się do ataku w stęchliźnie ruin. Nie znają litości, a twoje przeżycie wymaga doskonałej świadomości, precyzji i instynktu. Wytrop ukryte sanktuaria pełne gorliwych wyznawców i staw czoła potężnym nieprzyjaciołom. (*) Bez upgrade'u do wersji na PS5.


Godfall: Challenger Edition (PS5, PS4)


Wyrusz na przygodę w grze RPG akcji z dynamiczną walką z widokiem zza pleców postaci – przywdziewaj legendarne pancerze, pokonuj potężnych wrogów i zbieraj fantastyczne łupy. W Challenger Edition znajdziecie treści z tzw. endgame'u - w tym trzy tryby zabawy: Lightbringer, Dreamstones i Ascended Tower of Trials. Już na samym początku otrzymamy zabójczą broń i odpowiednią liczbę punktów doświadczenia. W wariancie kooperacyjnym połączymy siły z maksymalnie dwoma innymi graczami (wsparcie dla cross-gen playu). Posiadacze Challenger Edition mogą w dowolnym momencie zakupić wydanie Deluxe, by tym sposobem uzyskać dostęp do dodatkowych kampanii.


godfall- chaE_17bi9.jpg

Jest też coś dla miłośników kanapowej kooperacji. Chodzi o Lego DC Super Złoczyńcy (PS4), które dostarczy nam sporo przyjemnej zabawy. Humor, specyficzna oprawa graficzna. Czego chcieć więcej? No, może kubeczka gorącej czekolady.

Powyższe gry będą dostępne od 7 grudnia. Nadal możecie skorzystać z listopadowej oferty.


Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze