PSN: Sony ujawnia gry dostępne w ramach rekompensaty

Na łamach blogu PlayStation opublikowano listę gier, które będziemy mogli pobrać w ramach programu The Welcome Back. Na PlayStation 3 będziemy wybrać dwie gry z następującej listy:
Natomiast produkcje dostępne na PSP (do wyboru również dwie) to:
Warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego konta (i konsoli) w dniu 20 kwietnia 2011. Niestety w niezbyt korzystnej sytuacji znajdują się Niemcy, którzy ponownie są dotknięci tamtejszą polityką ograniczania dostępu do brutalnych gier. Nasi zachodni sąsiedzi zamiast inFamous i Dead Nation na PS3 otrzymają bowiem Super Stardust HD i Hustle Kings, zaś na PSP produkcje Pursuit Force i Killzone Liberation zostaną zastąpione… Everybody’s Golf 2 i Buzz Junior Jungle Party.
Wszystkie będzie można pobrać w ciągu 30 dni od czasu uruchomienia PlayStation Store.
Oprócz tego użytkownicy otrzymają 30 dni darmowego abonamentu PS Plus (jego aktualnym posiadaczom zostanie on przedłużony o 60 dni). Właściciele subskrypcji Music Unlimited otrzymają jej dodatkowe30 dni.
Czytaj dalej
79 odpowiedzi do “PSN: Sony ujawnia gry dostępne w ramach rekompensaty”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Żarty sobie robią? Połowę tych gier dostałem z PS plus, a reszta to starocie które dawno temu kupiłem.. Jak dla mnie porażka. Sony nie postawiło się na wysokości zadania.
Wg. mnie bardzo fajnie ;p Wezmę na pewno littlebigplanet i może wipeout’a.
@MasterofWar no tak, dają darmowe gry i darmowe konto Plus, to znaczy że lamią, są gupi i nie stanęli na wysokości zadania. Powinni dać Crysisa 2 to by byli dobrzy.
OHOHOHOH BIORE INFAMOUS
Biore inFamous , Wipeout HD/Fury , Modnation PSP i killzone liberation
@MasterofWar no tak ty kupiłeś jedną z tych gier więc nikt inny nie może ich dostać za darmo…
Zaskoczony jestem, dali naprawde porzadne gry, choc raczej ciezko bedzie naprawic wizerunek :/
Jeśli dla niemców pursuit force jest brutalny to ja jestem święty 🙂
To Lubię. 😀 Na pewno pobiorę inFamous, potem pozostaje rzut monetą…. 😀
Ja wziąłbym na bank nieSławnego, ale go już mam.. na pewno wezme Dead Nation, a co do 2 tytułu nie jestem pewien jeszcze. Wg. Sony tak sobie staneło na wys. zadania, Ps Plus na 30dni i najgorzej sprzedające się gry za darmo.
Sorki ale jak zwykle „najlepszy niusman” wprowadza w błąd. w niusie jest napisane „Warunkiem jest posiadanie zarejestrowanego konta (i konsoli)” a na stronie pleja stoi jak byk „For eligibility for the welcome back programme consumers must be an account holder on 20 April 2011” czyli wystarczy tylko konto więc chłopie dałbyś już sobie spokój tak samo jak gość pisał, że PSN wróci 31 maja a nie do 31.
@ Dolkacz – Czy ja wiem czy LBP i InFamous to najgorzej sprzedające się gry ? Poza tym WipeOut i Dead Nation… Dla mnie to świetne gry które się dobrze sprzedają ( raczej )
InFamous mi pasuje. 😉
Ja mam tylko PSP, biorę LBP i Modnation.|Przy okazji, małe pytanie: czy nie posiadając PS3 mogę sobie do konta przypisać dwie z pięciu darmowych gier, na wypadek, gdybym kiedyś posiadaczem tejże konsoli się stał? 😉
ja też się rzucę na InFamous (miałem kiedyś kupić ale trafiła mi się lepsza okazja) i WipeOut albo Ratchet & Clanka
LBP i inFamous 😀
ale można ściągnąć 2 gry na PS3 i PSP ?
co wybrac na psp?? pursuit force i??? little big planet czy modnation, killzone juz mam
@Enquaess, @Alucard667 Sony utraciło nasze dane, pomijajac fakt ze powinni |za to ponieść surową karę pieniężną( poza juz poniesioną, czyli utraceniem rzeszy zwolennikow jak|i brakiem przychodu z PSS). Dają nam ochłapy które, jak dobrze,wiedzą, sprzedaly sie |w duzej ilosci i sa juz w reedycjach i nie poniosą wiekszych kosztow.|Ot chodzby LBP dawane za darmo do PS Plus. I jeszcze raz mowię,|dostajemy tani syf za utrate naszych danych osobowych…..
Wiecie ile za to kasy można dostać na drodze sądowej? Jak nie to poczytajcie.
@MasterofWar – Dostajesz dwie z sześciu (dobrych lub bardzo dobrych) gier do wyboru i miesiąc PSPLus za to, że nie mogłeś pograć w multi przez trzy tygodnie (nikomu nie wykradziono pieniędzy dzięki danym które zdobyto podczas ataku) a tobie jeszcze źle? Jak jesteś taki poszkodowany, to śmiało, idź z tym do sądu. Teraz sobie pewnie poczytamy jak to szary człowieczek nie ma szans z wielką korporacją.
Nie mówię żeby SONY dawało jakieś 4 superhity które na półce stoją po 200zl, ale nie stanęli na wysokości zadania. Mamy do dyspozycji 4 tytuły które były wydane w pierwszym roku ja pojawiło się PS3 (starocie). Bardziej jestem zadowolony z 30 dni PSN+.Pozdrawiam wszystkich graczy.
Nie wiem czy ktoś czytał ale na stronie PS są przypisy m.in. do infamous i Dead Nation:”* Dostęp do bezpłatnych gier i wyjątkowych funkcji wygasa wraz z końcem 30-dniowego okresu subskrypcji.” natomiast do reszty nie ma takich przypisów, czyli tamte zostaną na stałe a te wygasną, czy jak mam to rozumieć?
na 100% LBP , a 2 to nie wiem… Albo infamous, albo wipeout.
No właśnie. Czy te pełniaki wygasną po zakończeniu się PS+? Czy tylko te dwa tytuły, które wymienił Master of…? Czy nie będzie żadnego wygasania gier?
@SoloPL, wiesz jakby to bylo tylko to ze nie moglem grac to ok ale dodatkowo wykradziono moje dane.|I dlatego nie wystarcza mi to co Sony mi oferuje. Rozumiem ze nie wykradziono pieniedzy ale kto wie jaki uzytek moga zrobic hakerzy z tych danych w przyszlosci. Nie mam zamiaru isc do sadu. Poprostu kupie X’a, a PS3 sprzedam.
@MasterofWar – Zrobisz jak zechesz, ale warto mieć na uwadze, że kradzieże danych zdarzają się codziennie wielu firmom, na ogół nawet o tym nie informują klientów (już nawet pomijam fakt, że firmy dobie nasze dane po cichu sprzedają).|A tak nawiasem mówiąc to fala używanych PS3 na rynku raczej zwiększy popularność tej konsoli 😉
@Master of… te 2 gry zostaną na twojej konsoli . Natomiast gry dostępne dla PsPlus które kupisz po 30 dniach subskrybcji wygasną . Tak mi sie przynajmniej wydaje 🙂 .
ej, skoro PSN jest podobno zamknięte, to jak sie te gry ściągnie?