1.08.2022, 16:43Lektura na 1 minutę
CD-Action

Puchar Polski w Heroes III. Już ćwierćfinały! Robi się gorąco

Ani się nie obejrzeliśmy, a nasz Puchar Polski w Heroes III by CD-Action: Prolog wszedł w fazę ćwierćfinałową. A to oznacza, że do finałów już niedaleko.

Prolog, przygotowujący na główną edycję Pucharu Polski, powoli zmierza do finałowego starcia. W tym momencie kończy się ćwierćfinałowa faza Turnieju Jebus Cross, z kolei Turniej Blitz jest w połowie ćwierćfinałów.

Od dwóch tygodni transmisje wraz z komentarzem pojawiają się na kanale YouTube i Twitch H3.GG. I dziś serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę ćwierćfinału Turnieju Blitz. W szranki ze sobą staną Drakonin oraz Bigracik. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00, a skomentują je dla Was: Bejker, CzileraInzyniera oraz kesZu.

Spotkanie obejrzycie na poniższym kanale na YouTubie oraz na Twitchu.

Kiedy finały? Dokładną datę walki o zwycięstwo w ramach Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action będziemy mogli podać po ustaleniu terminów meczów półfinałowych. Przypominamy, że gracze zawalczą o pakiety nagród, w skład których wejdą gry Assassin’s Creed Valhalla, Far Cry 6, Assassin’s Creed: Ezio Collection oraz figurki Eivor i Eli, operatorki z Rainbow Six: Siege.

Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action
Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action - roadmapa turnieju

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów67

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane