1
8.08.2022, 15:57Lektura na 1 minutę

Puchar Polski w Heroes III: Prolog. Czas na półfinały!

Jednego finalistę naszego Pucharu Polski w Heroes III już znamy, za chwilę poznamy kolejnego – i ogłosimy datę wielkiego finału Turnieju Jebus Cross i Blitz.

Dziś drugie spotkanie drugiego półfinału Turnieju Jebus Cross. Drugie, bo na tym etapie mecze rozgrywane są w systemie BO3, a więc albo znamy zwycięzcę po dwóch spotkaniach (wynik 2:0), albo trzech (wynik 2:1).

O 20:00 staną w szranki Szopa666 i Arksen. Po pierwszej mapie 1:0 prowadzi Szopa666, a więc tylko dzisiejsza wygrana dzieli go od finału. Ale może Arksen okaże się lepszy od aktualnego mistrza świata? Przekonajcie się, oglądając stream wraz z komentarzem na kanale H3.GG lub na Twitchu:

Spotkanie skomentują dla Was: Aravol, Bejker oraz Suonic. Zwycięzca drugiego półfinału zagra o złoto ze zwycięzcą półfinału pierwszego, a jest nim mqnabz7.

Tymczasem druga nitka Prologu do Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action, czyli Turniej Blitz, dopiero teraz wchodzi w etap półfinałów. Do tychże zakwalifikował się już Szopa666 i Drakonin, a przed nami ostatnie dwa mecze ćwierćfinałowe.

Pierwszy, kesZu vs wloczykij1, rozegrany zostanie we wtorek o 16:00 (transmisja na Twitchu). Drugi, Tyranuxus vs Bajer89, również we wtorek o 18:30 (transmisja z komentarzem na H3.GG).

Puchar Polski Heroes 3 by CD-Action - roadmapa

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów81

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane