96
23.08.2017, 20:54Lektura na 1 minutę

Rainbow Six Siege: Operacja Blood Orchid – Poznajmy bliżej operatorkę Elę [WIDEO]

Sami twórcy zapowiadają ją jako "nawałnicę z polskiej jednostki GROM".


Tomasz „Ninho” Lubczyński

To brutalny i niebezpieczny świat, ale znalazłam swoją drogę. Chaos jest moim domem i upewnie się, że nigdy nie uciekniesz.


Tak przedstawia się w nowym zwiastunie rozszerzenia Operation Blood Orchid nasza rodaczka Ela Bosak. Należy ona do operatorów defensywnych, jest szybka i cechuje się niskim poziomem opancerzenia. Do dyspozycji otrzymuje SMG lub shotguna oraz pistolet, ale tym, co naprawdę ją wyróżnia, jest mina Grzmot. Ładunek można przyklejać do ścian, podłóg i sufitów, detonacja następuje po zbliżeniu się przeciwników. Nie powoduje obrażeń, jedynie ogłusza nieprzyjaciół, co pomaga w ich eliminacji. 

Więcej o samym dodatku Operation Blood Orchid pisaliśmy TUTAJ. Ubisoft ponadto ogłosił właśnie, że od czwartku startuje darmowy weekend z Rainbow Six Siege, który potrwa do niedzieli. Po szczegóły odsyłamy pod ten link.

Redaktor
Tomasz „Ninho” Lubczyński

W CD-Action jestem od 2016 roku, wcześniej pisałem o piłce nożnej m.in. w Przeglądzie Sportowym. W CDA robiłem już chyba wszystko – byłem sprzętowcem, prowadziłem działy info i zapowiedzi, szefowałem newsroomowi, jak i całej stronie. Bezpieczną przystań znalazłem na redakcyjnych social mediach – jeśli widzicie tam jakieś głupie rzeczy, to możecie być pewni, że jestem za nie odpowiedzialny. Za te mniej głupie też.

Profil
Wpisów703

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane