52
4.08.2011, 16:03Lektura na 1 minutę

Rambo: Powstaje gra z kultowym bohaterem filmów akcji

John Rambo to jeden z najbardziej kultowych bohaterów filmów akcji, który sam jeden potrafi rozgromić armię przeciwników. Okazuje się, że już wkrótce gracze będą się mogli w niego wcielić – brytyjska firma Reef Entertainment zapowiedziała, że w przyszłym roku ukaże się gra oparta na przygodach Rambo.


Piotrek66

Jak donosi serwis MCV, brytyjski wydawca Reef Entertainment zdobył prawa do egranizacji Rambo od wytwórni StudioCanal. W ramach podpisanej umowy, firma może stworzyć wiele gier ze wspomnianym najemnikiem w roli głównej.

Jak mówi Peter Rezon, prezes Reef Entertainment:


Jestem wielkim fanem filmów z Sylvestrem Stallone i kiedy mieliśmy szansę zdobycia od StudioCanal praw do gry na podstawie serii Rambo, wykorzystaliśmy ją. Wraz z sukcesem ostatniej części filmowego cyklu i międzynarodowego apetytu na filmy akcji, spowodowanym zaplanowaną na następne lato premierą , czujemy, że to dobry moment, by zrobić coś specjalnego z tą znaną licencją.


O samej grze z Rambo wiadomo na razie niewiele, poza tym, że będzie to wysokobudżetowa produkcja, która ukaże się na PC, Xboksie 360 i PlayStation 3. Premiera w przyszłym roku.

Nie będzie to jednak pierwsza egranizacja kultowych filmów ze Stallone. Pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku ukazały się aż cztery gry oparte na przygodach Johna Rambo.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze