Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu – twórcy gry o planach związanych z DLC [WIDEO]
![Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu – twórcy gry o planach związanych z DLC [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/e73685ee-e0ae-4a06-9d9b-24d08a9000ac.jpeg)
W FAQ dotyczącym Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu opublikowanym w serwisie GameSpy przedstawiciele Tripwire Interactive zdradzili swoje plany dotyczące DLC oraz zapowiedzieli wydanie narzędzi dla moderów w dniu premiery samej gry.
Jak mówią:
Narzędzia developerskie powinny być dostępne w dniu premiery produkcji. W najgorszym razie mogą zaliczyć kilkudniowy poślizg, ale nie powinny. Testowa wersja jest już w rękach kilku wybranych osób i ekip. Jeśli chodzi zaś o DLC – nie mamy jeszcze określonych terminów. Jako że niektórzy developerzy zakończyli już swoją główną robotę, dopiero rozpoczęły się prace nad pierwszymi zestawami broni i pojazdów. Chcielibyśmy, aby pierwszy darmowy dodatek ukazał się przed końcem roku, ale szczerze mówiąc zależy to od tego, co zdecydujemy się w nim umieścić. Jak zawsze w naszym przypadku, będzie on jednak darmowy.
Jak dodają:
Rozmawialiśmy o produkcji pełnego rozszerzenia, za które ludzie musieliby płacić, ale musiałoby ono być tak duże, jak sama podstawka i posiadać kampanię dla pojedynczego gracza. Nie chcemy pobierać opłat za
nowe bronie, pojazdy, czy mapy. Nigdy tego nie zrobiliśmy.
[UPDATE]: W sieci pojawił się nowy zabawny trailer gry. Na nim wnuczek pyta dziadka, czy pamięta wojnę. Jaka będzie jego odpowiedź?
Czytaj dalej
17 odpowiedzi do “Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu – twórcy gry o planach związanych z DLC [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Przedstawiciele studia Tripwire ujawnili swoje plany dotyczące dodatków DLC do nadchodzącego Red Orchestra 2: Bohaterowie Stalingradu. Podobnie jak było to w przypadku poprzednich gier firmy, będą one w większości darmowe, choć nie wyklucza się płatnych, „dużych” rozszerzeń.
Popieram politykę, każda gra powinna mieć takie rozszerzenia, a nie 5 mapek za 50 zł do call of duty.
I to jest prawidłowe podejście do tematu dlc, chyba zacznę się zastanawiać nad kupnem tego tytułu 😀
Mam nadzieje że wszyscy producenci pójdą w ich ślady lub rockstara w sprawie DLC.
Chciałem kupić… wierzyłem… miałem rację… ale na tą chwilę nie kupię nowej grafiki 🙁
Tripware to ludzie elita. Nie bez powodu uważam ich Red Orchestrę za jedną z najlepszych gier jakie kiedykolwiek wyszły – rozgrywka w sieci z ludźmi nie ma tutaj sobie równych. Oby Red Orchestra 2 zapewniła mi jeszcze więcej, nie sprowadzając tego zarazem do jakiegoś call od djutowego czy battlefildowego cyrku.
*Tripwire*, na potęgę Baranka Bożego, nie potrafię pisać…
Po części pokazuje to, że wczorajsze marzenia Andziora nie są tak odległe.
Activision i treyarch mogli by sie od nich uczyć z tym darmowym DLC ;D
Darmowe DLC, prosto z mostu mówią że developerzy już nad nimi pracują bo skończyli prace nad główną częścią, no no, Activision, UCZ SIĘ.
Godny następca Call of Duty 2.
A w ogóle wiadomo jaka będzie cena samej gry? I kiedy będzie premiera, nadal jest to 30 sierpnia czy coś się zmieniło?
W killing floor tak było, w pierwszym Ro tak było, będzie w RO2 🙂 <3 Tripwire
Master, premiera została przeniesiona bodajże na 13 września, a cena jest w okolicach 80zł.
Kocham Tripwire.
haha dobre 😀
Będzie granie ;]