Reklama telewizyjna CD-Action 02/2010. Dziś premiera w TV, wcześniej na WWW

Telewizyjna reklamówka nowego numeru CD-Action zadebiutuje w TV dziś, zaraz po Teleexpresie. Nie możemy jednak pozwolić na to, by wyprzedził nas "jakiś tam" program informacyjny TVP 1. Dlatego jest też i u nas.
Reklama CD-Action 02/2010. Czyli wersja wideo tej zapowiedzi numeru:
§
Czytaj dalej
-
Megabonk cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Już ponad milion graczy...
-
Ponad 2 miliardy zombiaków umarło ponownie w Dying Light: The...
-
Europa Universalis 5 całkowicie zmienia sposób prowadzenia wojen. Twórcy...
-
Hollow Knight: Silksong ukończony na saksofonie. Nie musieliśmy długo czekać na sfinalizowanie...
272 odpowiedzi do “Reklama telewizyjna CD-Action 02/2010. Dziś premiera w TV, wcześniej na WWW”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
@Zielu99 nie wszystkich stać na konsole, więc powinieneś wiedzieć czemu inni piszą że nie chcą recenzji z konsoli,|a tak w ogóle to recenzję gier na konsole mogą być, tylko żeby pełniaków nie zamienili na konsolowe, bo wtedy będą mieli dużo mniej czytelników@ Azheal nie pamiętam żeby CD-Action robiło jakąś ankietę o tym na czym najczęściej gramy
Czemu nie chcemy recenzji z konsol? Bo to podnosi cene CDA (ew. zabiera miejsce przeznaczone dla gier PC), a my jestesmy PCowymi graczami, a przynajmniej CDA utrzymuje, ze jest czasopismem PCowym. I co teraz? 1/3 pisma jest o konsolach, ktore mam gdzies bo na nich nie gram wiec dlaczego mam placic za material dla konsolowcow? Mam konsole, ale CDA to pismo dla graczy PC i takie powinno zostac.
mikusdevil – twoje porownanie nijak sie ma do sprawy. Piwa z butelek i puszek prawie niczym sie nie roznia (niektorzy twierdza, ze smakiem, ale nie porownywalem). Piwo to piwo. A z grami ma znaczenie to na jakiej platformie jest testowana bo czesto sa to rozne wersje i tylko testujac wersje PC mozna napisac o sterowaniu, bugach, ktorych w wersjii konsolowej nie bylo, wymaganiach sprzetowych. Poza tym jesli jestem graczem PC to na co mi recenzja gry z konsoli? Moze mi najwyzej objasnic fabule, zasady, video.
Co do aktualnego wydania CDA – nie mozna jeszcze obiektywnie stwierdzic, czy w nowej formule CDA jest szczegolnie nastawione na konsole, o w tbym miesiacu na rynku PC niewiele sie dzialo i material z konsol na 100% nie zajmuje miejsca zazwyczaj przeznaczonego na PC. W kazdym razie autorzy i tak by tych stron nie wypelnili – no bo czym? Za to w lutym i marcu bedzie sie dzialo wystarczajaco aby ocenic w jak duzym stopniu CDA jest nastawione na konsole i wtedy wyrobie sobie finalna opinie.
Przed Faktami na TVN’ie leciała ta reklama 😀
Ciekawi mnie ile CDA musialo wybulic za ta reklame. Reklamowano przed Teleexpresem, przed Faktami… Emisja reklamy w takim czasie musi kosztowac majatek! Nie zeby byla tanie jesli wyemituje sie ja w poludnie, ale… A tak w ogole, ktora tojuz reklama CDA? Ja pamietam jedna z Gothiciem, Jedna z Chrome (mowie tu o pelniakach) i jeszcze jakas (chyha SCRAPLAND). Wydaje mi sie, ze CDA najbardziej by zyskalo gdyby reklamowalo w TV numer urodzinowy – osoby, ktore CDA juz nie kupuja numer 'urodzinowy’ przekona.:)
Boże ale mnie zirytował tekst o wiedźminie. Te wszystkie domysły i w ogóle. A i taka mała uwaga ten zabójca nie rzuca znaku tylko jakiś granat za którym ciągnie się ten czerwony dymek, dokładnie widać że on sięga do masa po coś.
*pasa
@Azheal, nie wiem czy była taka ankieta, nie trafiłem na taką. Sugeruję się tym że większości tu i w innych wątkach na temat nowego numeru CDA, nie podoba się że CDA robi się coraz bardziej multi-platwormowe.|@Zielu99, przeszkadza mi to, że nie gram na konsolach więc nie interesują mnie recenzje gier na nie. Nie mam nic do konsolowców, nie interesuje mnie wojna PC vs kosnole, po prostu wolałbym więcej recenzji PCtowych, gamewalkera itp itd.
A jak pełniak, dalej taki zatrważająco krótki?
Owy numer jest już dostępny? Z chęcią bym kupił i poczytał o Mass Effect’ie 2.
*oczywiście wstępniak ;]
Dlacezgo niepokazali no sami wiecie 😛
CD-Action bardzo lubię, ale żeby pisać w nim o konsolach? -.- toż to profanacja! To pismo PC’towe a nie dla dzieci…
ale lipna okładka
W 100% zgadzam się z Professor00179, Tipsomaniak 2009 zawierał tylko informację, która gra może co najwyżej być zastępstwem dla tej z konsoli, ale po grzyba mi to skoro to pismo dla grających na PC?
Ahh jak zobaczyłem po raz pierwszt tą reklamę nie mogłem sie powstrzymać od śmiechu pomyślałem: CDA w TV!! 😀
A najlepsze, jak się strony zmieniają. Pomiędzy jedną a drugą jest niby kilka dalszych, ale tak naprawde są to cały czas te same strony z Runaway, Bayonetta itp. No, chyba że piszecie o tych grach co kilka stron.
Ja się cieszę, że gazeta zmierza w kierunku multiplatformowym, bo sam mam x360 i chętnie poczytam o nowościach na niego. Oczywiście są odpowiednie konsolowe gazetki i nawet sie zastanawialem, czy nie zacząć kupować, a tu miła niespodziankai CDA mieści wszystko czego mi trzeba. W końcu CDA musi iść do przodu, a że na konsole wychodzą ostatnio ciekawsze tytuły niż na PC, no to wiadomo, ze trzeba je opisac. WIELKI PLUS ZA TO
Reklama fajna, niestety przegapiłem jak leciała w TV. Szkoda… Ciekawe Czy będzie więcej takich 😛
co do reklamy w TV CD-ACTION to powiedziała mi mama, która zobaczyła ją w bloku wieczornym TVP INFO;]…A jeśli chodzi o temat konsole w CD-ACTION!- to także uważam, że czytać o grach na konsole nie jest zle, jelsi traktujemy to jako ciekawostkę, natomiast jesli1/3 pisma to konsole to nie jest juz fajnei zwlaszcza ze my kochamy Gry na Pieca ukochanego;]..Moze to zmierzac do takiego kierunku ze zamiast fajnej gry so blonde na Pelnej wersji dostaniemy nudnego tekkena na PS4..A CD-ACTION czytam juz 10 lat ;]
Też o niej słyszałem… Akurat młodszy brat ją oglądał jak książkę czytałem i mi o niej powiedział… I nie jestem zadowolony, że będzie dział na konsole, BO TO PRZECIEŻ CZASOPISMO DLA PC-OWYCH MANIAKÓW, a nie konsolowców!!!