1
8.03.2024, 14:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Rise of the Ronin: Nowy klip zza kulis przedstawia głównych bohaterów

Premiera już niedługo, więc Team Ninja postanawia jeszcze bardziej zachęcić do zakupu Rise of the Ronin.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Team Ninja od jakiegoś czasu publikuje obszerne zakulisowe materiały z Rise of the Ronin, którego premiera zaplanowana jest na 22 marca wyłącznie na konsolach PlayStation 5. 

W poprzednich klipach przedstawiano m.in. jak ważna w rozgrywce będzie immersja i zanurzenie się w czasy rządów szogunatu Tokugawa oraz nacisk postawiony na odzwierciedlenie takich postaci historycznych jak Sakamoto Ryoma czy Yoshida Shoin. 

System walki ma być mocno realistyczny, a potyczki wymagające i polegające na przewidywaniu ruchów przeciwnika. W najnowszym klipie dowiadujemy się co nieco o bohaterach, jakich możemy spotkać na swojej drodze oraz o samym roninie – samuraju bez pana. Po raz kolejny podkreślono znaczenie eksploracji i charakterystyki takiego wojownika, który nie pozostawał w jednym miejscu przez długi czas. 

Gracze mają mieć spory wkład w rozwój wydarzeń i poprzez swoje wybory decydować o poziomie przywiązania danych postaci do protagonisty. Team Ninja przypomina również, że pod koniec ery Bakumatsu w Japonii wybuchła wojna domowa. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze