1
2.08.2022, 12:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Road to Vostok: Postapokaliptyczny survival na nowym zwiastunie

„Fiński Stalker”, będący dziełem jednego człowieka, otrzymał kolejny zwiastun prezentujący postępy w jego rozwoju.


Patryk „Delighter” Żelazny

Słowem wstępu: Road to Vostok to singleplayerowy FPS w postapokaliptycznym świecie, tworzony przez jednego człowieka pochodzącego z Finlandii. Ten fakt w połączeniu z samym klimatem produkcji zaowocował tym, że grze nadano miano „fińskiego Stalkera”.

Twórca od dwóch miesięcy w miarę regularnie dzieli się postępem swoich prac na YouTubie i trzeba przyznać, że na ten moment gra wygląda bardzo dobrze. Ostatni film pokazuje, co działo się w grze przez ostatnie 4 tygodnie, jak aktualnie wyglądają animacje, system oraz odgłosy strzelania. Trzeba przyznać, że ma się czym pochwalić.

Zawsze w takich sytuacjach nasuwa się pytanie „kiedy premiera?”. No i tutaj jest problem, ponieważ jak możecie się domyślać, w tym przypadku dość kiepsko jest z mocami przerobowymi. Niemniej częściowa odpowiedź na to pytanie znajduje się w FAQ na oficjalnej stronie gry. Choć pełna premiera wciąż ukrywa się za kartą „TBA”, tak wiemy, że developer planuje wypuścić demo w trzecim kwartale 2022 roku, czyli w zasadzie możemy się go spodziewać całkiem niedługo. Drugie demo ma się z kolei ukazać w trzecim kwartale 2023. Wniosek nasuwa się sam: raczej nie kupimy pełnej wersji wcześniej niż w 2024 roku.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów553

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane