44
8.05.2012, 12:38Lektura na 1 minutę

Rock Band: Led Zeppelin pojawiło się w internetowym CV

W dobrych sklepach ze sprzętem muzycznym na drzwiach zawsze wisi karteczka: "Za granie Nothing Else Matters i Stairway to Heaven wypraszamy". Wygląda na to, że niedługo takie karteczki naklejać będą dziewczyny i rodzice graczy na telewizorach, bo według najnowszych ploteczek Harmonix szykuje nowy Rock Band. Poświęcony Led Zeppelin.


Berlin

Prawdę mówiąc, Led Zeppelin jest jednym z zespołów, który strawić nie potrafię i ani pół minuty "Stairway..." nie zniosę jak mi znajomi puszczą, ale podobno Zeppelini wciąż są na tyle popularni, żeby fani gier muzycznych zawracali ludziom z Harmonix głowę prosząc o dodatek do Rock Band poświęcony im właśnie już od bardzo dawna. Chociaż na rynku pojawiły się już specjalne edycje gry poświęcone Green Day i The Beatles, fani chcieli Led Zeppelin.

Wygląda na to, że ich pragnienia zostaną spełnione. Internetowy detektyw Superannuation, który specjalizuje się w wygrzebywaniu informacji na temat nowych gier z rejestrów domen, urzędów patentowych, CV i innych materiałów, do których nikt nie ma czasu zaglądać, zauważył że w CV niejakiej Fiony DeSouza pojawił się wpis: "ROCKBAND: LED ZEPPELIN".

Zapowiedź na E3? Prawdopodobnie.

Redaktor
Berlin

Everybody wants to be a Master — everybody wants to show their skill. Everybody wants to get there faster, make their way to the top of the hill. Each time you try you're gonna get just a little bit better. Each day we climb one more step up the ladder. It's a whole new world we live in — it's a whole new way to see. It's a whole new place, with a brand new attitude. But you've still gotta catch 'em all... And be the best that you can be!

Profil
Wpisów1396

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze