12
23.01.2018, 21:29Lektura na 1 minutę

Rune: Ragnarok na nowym zwiastunie [WIDEO]

Wikingowie mają ostatnio wzięcie.


Paweł „Cursian” Raban

Choć uwagę miłośników nordyckiej mitologii skradła dziś zapewne najnowsza część God of War, która doczekała się wreszcie oficjalnej daty premiery i trailera poświęconego fabule, to studio Human Head zafundowało im alternatywne źródło potencjalnych zachwytów, publikując nowy zwiastun zapowiedzianej w zeszłym roku kontynuacji Rune’a.

Akcja będzie toczyła się w otwartym świecie, w którym zmierzą się ze sobą zdesperowane niedobitki ludzkości, krwiożercze bestie i potężni bogowie. Twórcy łączą w swojej grze elementy surivialu oraz zręcznościowego erpega. Możemy też liczyć na rozbudowane aspekty sieciowe, w tym kooperacyjne PvE oraz starcia PvP, których celem będzie zniszczenie bazy przeciwnika.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3204

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane