9
21.10.2021, 09:58Lektura na 1 minutę

Saints Row: Reboot serii na kolejnym gameplayu [WIDEO]

I jak tam, czujecie się przekonani?


Witold Tłuchowski

Od premiery Gat Out of Hell minęło już 6 lat (a od pełnoprawnej „czwórki” jeszcze dłużej), fani mieli więc pełne prawo mocno się zniecierpliwić, czekając na kolejną odsłonę. Wszyscy zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że seria potrzebuje zmian – nie da się w końcu nieustannie zwiększać skali (i absurdalności) wydarzeń, a po walce z kosmitami i odwiedzeniu piekła do zrobienia zostało naprawdę niewiele.

Volition zdecydowało się więc na reboot całego cyklu, przedstawiając nam zupełnie nową paczkę bohaterów i miejsce akcji. Od pierwszej prezentacji nowego Saints Row gracze pozostają jednak sceptyczni, a materiały dotyczące świata gry czy modelu jazdy wcale wrażeń nie poprawiły. Jak sądzę, zdania dotychczas nieprzekonanych nie zmieni też opublikowany przez Game Informer gameplay ukazujący nieco większy fragment produkcji:

Pewnym promyczkiem nadziei może być za to wideo prezentujący latanie w wingsuicie:

Saints Row ukaże się 25 lutego 2022 na pecetach (tylko Epic Games Store), PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksie Series X/S.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef newsroomu oraz działów zapowiedzi i Info.

Profil
Wpisów5432

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane