8
19.05.2021, 10:00Lektura na 1 minutę

Saints Row: The Third Remastered zmierza na PS5, Xboksa Series X/S oraz GOG-a i Steama

Na tych ostatnich zagramy jeszcze w tym tygodniu.


Witold Tłuchowski

Saints Row przeszło długą drogę, z części na części coraz mocniej się – że tak to ujmę – radykalizując. Seria zaczynała jako uboższy kuzyn GTA, ale każda kolejna odsłona dokładała od siebie cegiełkę szaleństwa i braku powagi. Wizytę w piekle w Gat out of Hell fani uznali już chyba jednak za delikatną przesadę, tęskniąc do odrobinę bardziej przyziemnych poprzedniczek.

Nie mogącym się doczekać „piątki” graczom pozostaje tylko rozpamiętywanie przeszłości. Na szczęście pomocą służą sami twórcy, którzy już rok temu wydali remaster trzeciej części cyklu. Teraz zmierza ona na kolejne platformy.

Saints Row: The Third Remastered trafi na PlayStation 5 i Xboksa Series X/S 25 maja. Gra ma działać w 60 klatkach przy 4K i być darmowa dla posiadaczy edycji na poprzednią generację. Po roku pecetowej wyłączności dla EGS-a tytuł pojawi się też na Steamie i GOG-u 22 maja.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze