Scorn: Poznaliśmy dokładniejszą datę premiery [WIDEO]
![Scorn: Poznaliśmy dokładniejszą datę premiery [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/12/12/b688b962-1ad5-4352-bd3c-173f8acfadcb.jpeg)
W zeszłym miesiącu Ebb Software ogłosiło przesunięcie premiery przygodowego horroru Scorn. Jak się zapewne domyślacie, produkcja inspirowana twórczością Hansa Rudolfa Gigera nie trafi do sprzedaży w bieżącym roku. Jest też dobra wiadomość. Otóż jak ujawniają twórcy, gra przekroczyła kolejny znaczący kamień milowy, a mianowicie stworzono już 75 procent zaplanowanej zawartości.
Według aktualnych planów, Scorn zadebiutuje w październiku 2022 roku. W nadchodzących miesiącach serbski zespół skupi się na ukończeniu ostatnich 25 procent projektu, wprowadzaniu poprawek oraz przygotowywaniu gruntu pod premierę. Wiemy również, że w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe komunikaty i materiały zakulisowe.
Scorn trafi na PC i Xboksa Series X/S – również w Game Passie.
Czytaj dalej
-
To może być koniec FBC: Firebreak. Po premierze dużej aktualizacji strzelanka...
-
Kolejny Indiana Jones już powstaje? MachineGames przyznaje, że pracuje nad nową...
-
Alan Wake 2, Heroes 3 Complete i inne. Darmowe gry...
-
Microsoft nie zostaje w tyle. Nowy Xbox ma być sprzętem hybrydowym, na którym odpalimy...