3
30.07.2022, 10:40Lektura na 1 minutę
Galeria

Scorn: Znamy długość gry i fragment soundtracku

Ebb Software kończy prace nad grą i uchyla rąbka tajemnicy na temat jej długości.

Serbskie studio pracuje nad Scorn od ośmiu lat, a wszelkie znaki na niebie i w kosmosie wskazują na to, iż trud ten niedługo zakończą. Biomechaniczny, pierwszoosobowy horror to projekt AA, na którym położymy łapy już 21 października. Szykujcie swoje pecety i Xboksy Series X\S. Fani Gigera i Beksińskiego, łączcie się. Oto nadchodzi mesjasz.

Developer poinformował, iż grę będzie można ukończyć w mniej więcej 6-8 godzin, w zależności od tego, jak poradzimy sobie z zagadkami. Dla weteranów oznacza to posiedzenie na jedną noc. Tytuł nie posiada „photo mode”, ale studio podkreśla, że gra ma minimalistyczne UI, co ma na celu maksymalizację immersji, więc sami możemy trzaskać ładne screeny, których nie przysłania rząd wskaźników.

Soundtrack i artbook w formie cyfrowej będą dostępne w edycji deluxe, a także oddzielnie, jeśli ktoś ma takie życzenie. Za dwie godziny muzyki odpowiadają Aethek oraz Lustmord. Natomiast artbook ma aż 192 strony przedstawiające koncepty środowisk, kreatur czy broni. Oba przykłady tychże mediów krążą po tym newsie.

Ebb Software

Redaktor
coleslaw

Top 3 polskich gier: Kurka Wodna, Eskadra Orłów, Konflikt w Mogadiszu, Mortyr 3

Profil
Wpisów187

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane