Scorn: Znamy długość gry i fragment soundtracku

Serbskie studio pracuje nad Scorn od ośmiu lat, a wszelkie znaki na niebie i w kosmosie wskazują na to, iż trud ten niedługo zakończą. Biomechaniczny, pierwszoosobowy horror to projekt AA, na którym położymy łapy już 21 października. Szykujcie swoje pecety i Xboksy Series XS. Fani Gigera i Beksińskiego, łączcie się. Oto nadchodzi mesjasz.
Developer poinformował, iż grę będzie można ukończyć w mniej więcej 6-8 godzin, w zależności od tego, jak poradzimy sobie z zagadkami. Dla weteranów oznacza to posiedzenie na jedną noc. Tytuł nie posiada „photo mode”, ale studio podkreśla, że gra ma minimalistyczne UI, co ma na celu maksymalizację immersji, więc sami możemy trzaskać ładne screeny, których nie przysłania rząd wskaźników.
Soundtrack i artbook w formie cyfrowej będą dostępne w edycji deluxe, a także oddzielnie, jeśli ktoś ma takie życzenie. Za dwie godziny muzyki odpowiadają Aethek oraz Lustmord. Natomiast artbook ma aż 192 strony przedstawiające koncepty środowisk, kreatur czy broni. Oba przykłady tychże mediów krążą po tym newsie.

Czytaj dalej
-
To może być koniec FBC: Firebreak. Po premierze dużej aktualizacji strzelanka...
-
Kolejny Indiana Jones już powstaje? MachineGames przyznaje, że pracuje nad nową...
-
Alan Wake 2, Heroes 3 Complete i inne. Darmowe gry...
-
Microsoft nie zostaje w tyle. Nowy Xbox ma być sprzętem hybrydowym, na którym odpalimy...
3 odpowiedzi do “Scorn: Znamy długość gry i fragment soundtracku”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Coś wyczuwam średniaka z ocenami między 6, a 7.
Przyznam, że im dalej w las tym bardziej „goofy” ta gra mi się wydaje. Ta charakterystyczna gigerowska groza działa chyba lepiej w mniejszych dawkach, ale zobaczymy.
„Szykujcie swoje pecety i Xboksy Series XS.” Huh? Kolejna gra, która omija PSa? Trochę niepokojące…