1
5.04.2024, 16:00Lektura na 1 minutę

Sea of Thieves: Rare podzieliło się szczegółami na temat portu na PS5

Już 30 kwietnia Sea of Thieves zadebiutuje na PlayStation 5, a Rare podzieliło się detalami dotyczącymi cross-playu i przenoszenia postępów między platformami.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Zarówno weterani, jak i nowi gracze będą musieli przed rozpoczęciem zabawy zalogować się na konto Microsoftu. Każdy, kto takowe posiada, i zechce kontynuować pirackie przygody na PS5, będzie musiał połączyć profil z kontem Sony – tym samym wszystkie postępy, elementy kosmetyczne, gotówka i inne bonusy zostaną zsynchronizowane.

Wyjątek stanowią tylko przedmioty dostępne wyłącznie na platformach Microsoftu – nie powinno nikogo dziwić, że grający na konsolach japońskiego producenta nie dostaną możliwości skorzystania z zestawu Duke’a, który charakteryzuje się zielonymi akcentami i żaglem z wielkim logo Xboksa… Rare zapewnia, że fani PlayStation mogą liczyć na podobny skin nawiązujący do sprzętu Sony. Do Sea of Thieves zawita również rozgrywka międzyplatformowa – na naszych listach znajomych zobaczymy zarówno osoby z ekosystemu Xboksa, jak i z PSN.

Piekło zamarzło, a Microsoft wypuszcza swoje gry na sprzęcie konkurencji – na PlayStation możemy już ograć Pentimenta i Hi-Fi Rusha. 16 kwietnia dołączy do nich Grounded, a dwa tygodnie później na sprzęcie Japończyków zadebiutuje Sea of Thieves.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze