Sesame Street: Once Upon a Monster – kolorowa Ulica Sezamkowa [WIDEO]
![Sesame Street: Once Upon a Monster – kolorowa Ulica Sezamkowa [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/37e6d5d2-81cb-45d3-a8a3-b4011b25b4aa.jpeg)
W sieci pojawił się nowy trailer Sesame Street: Once Upon a Monster - produkcji opartej na kultowej "Ulicy Sezamkowej" opracowywanej przez zespół Tima Schafera ze studia Double Fine. Jest - a jakżeby inaczej - kolorowo i słodko.
Nowy trailer Sesame Street: Once Upon a Monster:
Czytaj dalej
11 odpowiedzi do “Sesame Street: Once Upon a Monster – kolorowa Ulica Sezamkowa [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
W sieci pojawił się nowy trailer Sesame Street: Once Upon a Monster – produkcji opartej na kultowej „Ulicy Sezamkowej” opracowywanej przez zespół Tima Schafera ze studia Double Fine. Jest – a jakżeby inaczej – kolorowo i słodko.
Biedny Tim Schafer… Oby po tym, jakże słodkim projekcie, wrócił z wielką pompą, np. Full Throttle 2.
Coooooookie Monster! A tak szczerze dla kinect’a nie widzę innej grupy docelowej jak dzieci i takie gry ^ ^’
o.. a więc w grze śmiałó widać całe kukły, ale w telewizji już ich nóg nie pokażą.. dlaczego tak jest?
Żeby Babcia Cię mogła lepiej widzieć wnusiu…
Jednego możemy być pewni… będzie ostro!
LUDZIE!! powiedzcie mi dlaczego tu widać całe kukiełki, a w telewizji na mini mini tylko do połowy?!
A gdzie Jarosław K.?
Niezła rzeź się zapowiada, akcja nie daje ani chwili spokoju, szykuje się hicior na miarę pierwsze go Dooma! Ludzie na to warto czekać!
jeżeli gra nie będzie za trudna dla młodszych graczy , a do tego zabawy przed konsolą na tyle urozmaicone ( ruchowo) to zapowiada się ciekawy miks dla pociech
Czy ktoś odpowie na moje pytanie? 🙁