Shoot Many Robots: Oprawa graficzna w wersji roboczej [WIDEO]
![Shoot Many Robots: Oprawa graficzna w wersji roboczej [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/e45ca1ab-11fb-4c0c-a666-3e4bb900faf2.jpeg)
Shoot Many Robots to pierwszy autorski projekt studia Demiurge (twórcy m.in. PC-towej wersji pierwszego Mass Effecta). W sieci pojawił się nowy film "Z pamiętnika developera" poświęcony grze. na którym jej producent opowiada o silniku Seoul Engine i prezentuje kilka roboczych trybów wyświetlania grafiki.
Grafika w Shoot Many Robots:
Czytaj dalej
2 odpowiedzi do “Shoot Many Robots: Oprawa graficzna w wersji roboczej [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Shoot Many Robots to pierwszy autorski projekt studia Demiurge (twórcy m.in. PC-towej wersji pierwszego Mass Effecta). W sieci pojawił się nowy film „Z pamiętnika developera” poświęcony grze. na którym jej producent opowiada o silniku Seoul Engine, na którym produkcja jest oparta, prezentując kilka roboczych trybów wyświetlania grafiki.
Podoba mi sie giera no i chcac nie chcac glownym powodem przekonujacym mnie do zakupu jest samo to iz to gierka od Demiurge.