3
31.10.2019, 19:00Lektura na 1 minutę

Soma i Costume Quest do odebrania za darmo w Epic Games Store [WIDEO]

Przerażająco lub słodziutko – jak kto woli.


Paweł „Cursian” Raban

Jaśniejszym punktem najnowszego zestawu „epickich” darmówek zostanie zapewne okrzyknięta Soma, czyli wydane w 2015 roku dzieło twórców Amnesia: Mroczny obłęd. Zgodnie z tradycją Frictional Games, jest to pierwszoosobowy horror, a główne skrzypce odgrywa złożona, przejmująca fabuła. Jak napisał niegdyś Eugeniusz Siekiera: „Odkrycie prawdy na temat tożsamości bohatera i wynikających z niej konsekwencji to jeden z najbardziej dojmujących momentów w grach wideo”. Jeśli lubicie podobne klimaty, ciężko chyba o lepszą rekomendację. Grę pobierzecie TUTAJ. Promocja potrwa do 7 listopada.

Zwolennicy lżejszych gier mogą skierować swój wzrok w stronę przygotowanego przez Double Fine Costume Quest. Fabuła opowiada o grupce dzieciaków, które przeżywają najdziwniejsze Halloween, jakie można sobie tylko wyobrazić. Takie z ratowaniem świata, zamienianiem się w wielkie roboty i okładaniem potworów w ramach turowych bitew. Link znajdziecie TUTAJ. Będzie aktywny do 7 listopada.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3183

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane