6
23.11.2023, 07:45Lektura na 1 minutę
Wideo

South Park: Snow Day – Gameplay z nadchodzącej adaptacji serialu

Nowy South Park przekonuje, że w śnieżny dzień bywa całkiem gorąco.

Poprzednie dwie gradaptacje „Miasteczka South Park” były produkcjami udanymi, choć sequel Kijka Prawdy zebrał cięgi za zmiany w formule. Nadchodzący Snow Day, będący najwyraźniej kontynuacją rozpoczętego przez Obsidian cyklu, nie tyle wprowadzi dalsze zmiany, ile wywróci dotychczasowy system do góry nogami.

To już nie turowy erpeg, a bardziej kooperacyjna gra akcji, w której podczas rozgrywki towarzyszyć może nam maksymalnie 3 graczy lub botów. Całość przeniesiono także w 3D, co całkowicie zmienia feeling rozgrywki. W trakcie zabawy, tak jak w poprzednich produkcjach, wyposażymy i wyekwipujemy swoją postać, a w ruchu wygląda to wszystko tak:

Nie sposób nie przywołać innej adaptacji serialu – w (zbyt) odległym 1999 roku Iguana Entertainment, wkrótce po Turoku 2, wypuszcza South Park; tytuł jest strzelanką, w której naparzamy śnieżkami m.in. w indyki, wcielając się w ikonicznych bohaterów znanych z ekranu telewizora. Snow Day ma trochę podobny klimat, ale na ekranie dzieje się zdecydowanie więcej.

South Park: Snow Day wyjdzie dopiero w przyszłym roku. Zagrają posiadacze pecetów, PS5, Xboksów Series X|S oraz Switchów.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów966

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze