3
15.07.2021, 09:59Lektura na 2 minuty

Space Punks: Nowa gra Flying Wild Hog już dostępna [WIDEO]

Na razie wyłącznie w wersji płatnej, ale zmieni się to pod koniec roku.


Witold Tłuchowski

Warszawskie studio ma teraz pełne ręce roboty. Prócz zdecydowanie najważniejszego projektu, jakim jest Shadow Warrior 3, Flying Wild Hog pracuje w tym momencie nad tajemniczym Evil West, a także zapowiedzianymi niedawno Trek to Yomi oraz Space Punks.

Na możliwość wypróbowania tego ostatniego tytułu zbyt długo nie czekaliśmy. Połączenie Diablo, Borderlands i „Strażników Galaktyki” (skojarzenie nie moje) jest już bowiem dostępne w sprzedaży, choć na razie jedynie w ramach Early Accessu. Docelowo ma to być produkcja free-to-play, ale w tym momencie chętni do gry muszą zakupić jeden z obecnych w sklepie Pakietów założycielskich (z przepustką bitewną, specjalnymi skórkami etc.) za min. 100 zł.

Nie jest to jednak na pewno produkcja dla każdego – służę małą próbką klimatu:


Space Punks to szalona kolejka górska oferujące doznania nie z tej Ziemi. Lataj solo lub z nawet trzema innymi odszczepieńcami i podejmuj wyzwania w bombastycznej kampanii. Gromadź łupy z misji, żeby ulepszyć swój arsenał i wyróżnić się wśród galaktycznych kozaków.


Space Punks znajdziecie w tym momencie jedynie w Epic Games Store. Otwarta Beta zaplanowana jest na zimę 2021, a wersja konsolowa na 2022.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5498

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze