9.08.2022, 11:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Space Tail: Gra o psie-kosmonaucie do przetestowania za darmo

Za parę dni będziemy mogli osobiście sprawdzić Space Tail, polską grę o psie w kosmosie. Wszystko dzięki darmowemu prologowi.

Space Tail: Every Journey Leads Home to nadchodząca przygodowa platformówka, inspirowana historią psów wysyłanych w kosmos, nad którą pracują dwa polskie studia: Longterm Games oraz Enjoy Studio. Zanim przyjdzie nam zasiąść do produkcji po premierze, musimy jeszcze trochę poczekać. Żeby jednak ten czas trochę umilić, twórcy postanowili dać nam szansę na przetestowanie tytułu całkowicie za darmo.

Pojawił się nowy trailer, przedstawiający prolog o nazwie Lost in The Sands, który 12 sierpnia zostanie oddany w nasze rączki za pośrednictwem Steama. Poznamy tam Beę, czyli główną bohaterkę, z którą będziemy zwiedzać obcą, piaszczystą planetę i pomagać jej unikać czyhających tam zagrożeń.

Jeśli jesteście psiarzami albo po prostu chcecie odsapnąć od kociarni, jaką zgotował nam Stray, zdecydowanie warto rzucić okiem. Tym bardziej, że ten tytuł nie tylko ma za zadanie dostarczyć nam rozrywkę, ale przede wszystkim opowiedzieć niesamowitą historię opartą na prawdziwych wydarzeniach.

Space Tail: Every Journey Leads Home ukaże się na komputerach osobistych jesienią tego roku, niestety dokładna data jeszcze nie jest znana.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów538

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane